Апетитна Настя Каменських в короткому топі та шкіряних шортах розбурхала мережу і Потапа неочікуваним зізнанням

Артистка знову вразила відвертістю.

Українська співачка Настя Каменських в черговий раз заінтригувала прихильників. Цього разу зіркова красуня виклала серію знімків, на яких позузує у доволі відвертому образі. на зірці короткі шкіряні шорти. і короткий топ з довгими рукавами. Образ відкриває струнку фігуру співачки. На обличчі Насті Каменських відсутній макіяж, а волосся розпущене.

У дописі під знімками зірка розповіла про свій новий проект. над яким вона довго працювала разом з чоловіком Потапом.

Співачка пообіцяла, що буде багато нових емоцій і слухачі зможуть почути нову настю Каменських.

У новому альбомі зірки на першому місці почуття. які роблять життя яскравішим і наповнюють його сенсом.

Для самої співачки цей альбом теж новий досвід спілкування з прихильниками і слухачами. Настя Каменських розповіла. що це вперше, коли вона відкривається ще сильніше.

Прихильники виконавиці заявили, що з нетерпінням чекають нове творіння Насті Каменських і Потапа. Вони похвалили співачку за прагнення ставати кращою і вдосконалюватися.

Щоправда, не обійшлося і без противників творчості Насті Каменських. Дехто заявив, що вона співає ща гірше, ніж Надя Дорофеєва. Отримавши жорстку відповідь хейтер зауважив, що не йде на сцену, бо знає, що не вміє співати.

Раніше Настя Каменських викладала дописи, в яких готувала прихильників до неймовірного вибуху емоцій.

Судячи з захоплених відгуків на шматочок композиції, який Настя виклала під час запису у домашній студії, прихильникки вже дуже задоволені роботою улюбленої виконавиці.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини