Олег Винник зробив ринопластику, Маша Єфросиніна – пластику, а Аллу Пугачову поховали живцем: найгучніші зіркові небилиці

Багатьом зіркам як українського, так і закордонного шоу-бізнесу приписують таке, що й не відомо що з цього правда, а що – вигадка.

Найчастіше зіркам приписують романи, вагітність і, як би це жахливо не звучало, смерть.

Така ситуація склалася з зіркою російської естради Аллою Пугачовою. На власній сторінці у мережі зірка виклала фото зі свічкою і написала “Прощай, Алла”. цей допис Примадонна зробила в пам’ять про свого стиліста Аллу Веске. Але дехто сприйняв це по-своєму і трактував, що алли Борисівни вже немає. Такі публікації про Примадонну почали час від часу з’являтися у пресі з часів відомої пісні “Арлекіно”.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Так само не один раз встигли поховати і анастасію Заворотнюк, яка бореться з раком головного мозку. приводом для таких вчинків є небажання ні самої акторки, ні її родини говорити про ситуацію чи коментувати її.

Родина хворої анастасії Заворотнюк хоче одного, аби родину залишили в спокої.

Не менш дивні чутки ходять про акторку серіалу “Друзі” Дженніфер Еністон та російську зірку Ксенію Собчак. Прихильники постійно шукають в них ознаки цікавого стану. На це зіркові красуні відреагували по-різному. Дженніфер еністон на повному серйозі попросила не втручатися у її життя. а от Ксенія Собчак заявила, що її животик “від млинців і для млинців”.

Не менш бурхливе життя, як виявилося, і у співачки Наталії Могилевської. Спершу їй приписували роман з партнером по проекту “Танці з зірками” Владом Ямою. Потім писали про її романи зі співаками і музикантами, з якими працювала співачка. Звісно, через все це розпалися і її особисті стосунки.

Влад Яма і Наталія Могилевська
Влад Яма і Наталія Могилевська

Також зіркам люблять приписати і зміни зовнішньості. Так, Машу Єфросиніну неодноразово звинувачували у тому, що її зовнішність не справжня, а зірка захоплюється пластикою та ліпосакцією. На все це зірка ніяк не реагує, але у мережі залюбки ділиться секретами привабливості і розповідає про те, що вдається до процедури детоксу.

Пощастило мати пластику і відомому співакові Олегу Виннику. У відповідь на звинувачення у ринопластиці, він зауважив, що єдиними пластичними хірургами були його батьки, які і наділили знаменитість таким носом. також Олег Винник зізнався на всю країну, що будь-які травми, навіть звичайні синці. в нього сходять приблизно місяць.

Про зірок багато чого пишуть, але вони користуються мудрим вислово і не вірять всьому, що бачать. Зрештою, хто ж. як не вони самі, найкраще знають що у їхньому житті відбувається.

Схожі новини