Розкута Настя Каменських вийшла на вулицю без штанів, за що нарвалася на жорстку критику в мережі

Настя Каменських знову вразила прихильників.

Настя Каменських в черговий раз порадувала прихильників новим дописом. У ньому співачка поділилася найбільш вражаючими своїми нарядами.

На знімках співачка була одягнена у різні образи від джинсової куртки на чорне боді і червоні ботфорти на високих підборах до маленької чорної сукні.

За задумом співачки, ці вбрання мали символізувати різні почуття та емоції. Саме про них артистка і співала у новій композиції Vibe, кліп на яку вона недавно представила.

Прихильники виконавиці розділилися на два табори. Одним вбрання сподобалися, а інші вважали, що це занадто. при цьому дехто розгледів у дописі додаткову рекламу кліпу.

Хоча схоже, що співачка про це не надто замислювалася і більше хотіла поговорити з прихильниками про почуття та настрій.

При цьому, за словами артистки, кожен образ має своє особливе значення і відображає внутрішній стан зірки.

Незважаючи на те, що були ті, кому образи не дуже сподобалися, більшість була з тих, кому всі образи припали до смаку і важко було обрати якийсь один. А саме це попросила зробити Настя Каменських у підписі до фото.

Зауважимо, що кліп на нову пісню “Vibe” знімався у різних частинах Києва. І з кожною частиною асоціюється певний образ виконавиці.

Сам кліп виконавиці на нову композицію набрав 1 млн переглядів за день. Що, схоже, стало сюрпризом навіть для самої виконавиці, оскільки вона поділилася цією новиною на своїй сторінці у мережі.

Звісно, що співачка отримала багато компліментів новій роботі, але все ж, на думку прихильників, іспанською в неї виходить краще, ніж російською.

Схожі новини