Катерина Кухар в стресовій ситуації після шоу “Танці з зірками”

Відчуває вона себе не дуже і трохи дратівлива, хоча вигляд у неї непоганий.

Катерина Кухар повідала, що п’ятниця для неї видалася важкою.
Шанувальники шоу “Танці з зірками” були здивовані коли побачили, що у Катерини Кухар втомлений вигляд.
В соціальній мережі Катерина Кухар поскаржилася на те, що вона втомилася та у неї стресова ситуація.

Як констатувала Катерина, начебто у неї нова зачіска, яка їй подобається, але вона не відчуває себе натхненною. У неї спостерігається якійсь легкий стресовий настрій. Це напевно від того, що видався в п’ятницю важкий день. Дуже добре, що він вже закінчився і можна відволіктися і відпочити та привести себе в порядок. Катерина Кухар пообіцяла розповісти після про все. Це результат напруженої роботи, яку вона провела на зазначеному проєкті. Потрібно було докласти максимум зусиль і уваги, що судити виступи пар і дати об’єктивні оцінки. При цьому потрібно було знаходитися завжди підтягнутою, чарівною і з певною часткою харизми. Це Катерині Кухар вдалося. Можна було побачити чарівну жінку – суддю, яка прагнула до об’єктивності. Тому до кінця шоу сили закінчувалися. Це і позначилося на її вигляді.

Відчуває вона себе не дуже і трохи дратівлива, хоча вигляд у неї непоганий. Пишна зачіска та ідеальний макіяж їй йде. Візажистом було підкреслена краса її очей, пухкість губ і виразність вилиць.

Можна побачити в запису, що Катерина Кухар знаходиться в автомобілі. На вулиці вже стемніло. Буквально недавно балерина була в такому спокусливому образі та так відмінно виглядала, що її фани не могли натішитися і в соціальних мережах відзначали як вона прекрасно виглядає. Особливо рожеве плаття з широкими бретельками, які з’єдналися на грудях прекрасно на ній сиділо.

Оголені плечі та невеликий виріз на животі привели шанувальників в невимовне хвилювання. Вираз очей і тональність голосу доповнювали загальне враження від чарівної Катерини Кухар. Шанувальники відразу помітили, що Катерина Кухар позувала з відсутністю бюстгальтера. Так через розріз проглядалася частина оголеного бюста.

Все-таки якщо жінка захоче виглядати привабливо і в її розпорядженні досвідчені візажисти, то можна ефектно підкреслити всі її чесноти та приховати недоліки. У Катерини Кухар їх практично немає. Її чарівна посмішка і якийсь неймовірно красивий блиск очей, робить Катерину ще привабливішою.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини