Слава Камінська поділилася романтичним фото з Едгаром: невже знову разом

Слава Камінська привітала донечку зі святом і заговорила про можливість стосунків з колишніми.

Популярна українська співачка Слава Камінська, яка минулого року розлучилася зі своїм чоловіком пластичним хірургом Едгаром Камінським, замилувала мережу новим фото.

На ньому слава камінська обіймає вже колишнього чоловіка, який в цей час дивиться у телефон.

При цьому сама зірка написала під фото, що для щастя в родині їм треба бути окремо. Також у кожного з пари є своє особисте життя. але об’єдналися вони з нагоди дня народження своєї маленької доньки.

Саме їй Слава Камінська присвятила більшу частину своїх дописів.

Прихильники співачки відразу відгукнулися на допис. Щоправда не всі зрозуміли навіщо слава камінська виставляє подібне фото. маючи нові стосунки. Вони зауважили, що співачка таким чином проявляє неповагу до нинішнього партнера і невпевненість у нинішніх відносинах і точно не називають це мудрістю.

А от деякі підписники підтримали співачку, зауваживши, що як будувати відносини і своє життя це її особиста справа і її власна думка. До того ж жінка набагато краще знає свою ситуацію і не варто роздавати непотрібні поради.

Також на свій попередній допис відреагувала і сама винуватиця. Слава Камінська зауважила, що їхні з едгаром відносини – їхня справа. Але навіть будучи колишнім чоловіком, він не перестає бути батьком для своїх дітей.

При цьому співачка говорить, що він чудовий батько, був чудовим чоловіком і вона не забороняє дітям та Едгардові бачитися один з одним. Тим паче це був день народження їхньої спільної доньки і не запросити його на свято, вона не мала права.

Слава Камінська також зауважила, що любов може змінюватися і на місце коханню і пристрасті прийти дружне почуття. яке може існувати незалежно від особистого життя партнерів.

До того ж не можна викреслити людину з життя, якщо є спільні діти. Можна мати нові стосунки, але залишатися у хороших відносинах з колишнім чоловіком.

Таким чином співачка чітко визначила свою позицію щодо стосунків. при чому такої думки вона дотримувалася вже давно. Вона не розповідала про те, що її чоловік винен у тому, що шлюб розпався і тим паче не говорила нічого поганого про свого колишнього чоловіка.

Навпаки, она була вдячна йому за все, але почуття згасли і вони вирішили відпустити одне одного.

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення: “Так мало потрібно для щастя”

Вагітна Лілія Ребрик заінтригувала мережу новим знімком та розповіддю, яка може бути натяком на її чергову вагітність. Телеведуча заговорила про жіноче щастя і вдало приховала животик на знімку, який прикріпила до запису. Усі деталі читайте в статті.
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе переїхали в розкішні київські апартаменти за мільйон доларів (ФОТО)

Віра Брежнєва та її продюсер Костянтин Меладзе таємно одружилися в 2015 році. За їхніми словами, вони не грали пишне весілля, а просто розписалися в одному з європейських міст та влаштували романтичну вечерю. Зараз подружжя вирішило переїхати з Москви до Києва, де купили розкішні апартаменти.
Церковне свято 21 жовтня

Церковне свято 21 жовтня: що можна і не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці – традиції, прикмети

Найважливіше свято сьогодні відзначає наша церква. Шануємо та згадуємо маму Христа - Пречисту Діву Марію, яка теж явилася на землю, як звістка про силу Господню. Дізнайтеся, як правильно справити 21 жовтня, чи потрібно дотримуватися посту і йти до храму.
Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна зізналася, чому не хоче повертатися до України, де у неї вся рідня

Старша донька Ольги Сумської від актора Євгена Паперного, Антоніна, вже декілька років живе в Москві. Там дівчина зустріла своє кохання та народила двох доньок. До України вона не планує повертатися. За зізнанням Тоні, у неї навіть немає зараз змоги часто прилітати в гості до сім'ї.
Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської: не одружився і покинув покинув з розбитим серцем

У житті відомої української співачки Наталі Могилевської було багато чоловіків, але тільки один зміг підкорити її серце. Саме його вона називає найбільшим коханням і саме його згадує з трепетом у серці. Усі деталі про їхні стосунки читайте далі у нашій статті.

Популярне

Останні новини