Лідія Таран розповіла про гумор у відносинах з донькою-підлітком від Андрія Доманського

Лідія Таран розповіла секрети спілкування з дочкою-підлітком.

Ведуча “ТСН” Лідія Таран поділилася особливостями життя з дочкою-підлітком. Як виявилося, це не так легко, як може здатися.

Телезірка активно веде власний блог у соціальних мережах, в якому ділиться особливими і не тільки моментами життя.

Особливо багато уваги вона приділяє роботі та улюбленій доньці Василині.

Ще в дитинстві дівчинка розставила власні кордони і заявила, що вони з зірковою мамо не друзі, а сім’я. А це набагато ближче, аніж друзі. Але хоча дівчинка воліє тримати дистанцію у спілкуванні з мамою, проте завжди радіє. коли вона повертається з далеких поїздок по роботі.

Крім того Лідія Таран зрозуміла, що донька сприймає її лише тоді, коли спілкування перетворюється на жарт.

Тож ведуча, приходячи додому, намагається не застосовувати до дочки ті інтонації, якими вона спілкується на роботі. Телезірка пояснює це тим, що можуть виникати конфлікти.

Крім того, у одному з інтерв’ю телеведуча зауважила, що її донька далеко не завжди робить уроки до кінця і тримається на рівні “хорошистки”, але легко могла б бути “відмінницею”. Проте Лідія Таран не сварить Василину, оскільки це вибір її доньки і вона його поважає.

Гумор також допоміг ведучій після повернення з відрядження до Америки, після якого вона остаточно зрозуміла чому вони досі не завели собаку. А все через любов доні до сидіння за комп’ютером. Про це Лідія Таран написала у себе на сторінці, але подала як сімейний гумор.

Але єдине, у чому зіркова мама непохитна, так це користування соціальними мережами. Звісно, телефон у доньки вона не відбирає і не перевіряє з ким спілкується дівчинка і що викладає у мережу. Але при цьому вона хоче, аби Василина проводила більше часу у реальному світі з друзями.

Звісно, любить Лідія Таран і виставити спільні фото з донькою, але і вони найчастіше носять комічний характер.

Наприклад, дуже повеселило і зіркову маму з донькою, і прихильників фото з гарбузами на головах. Саме тоді вони обидві захворіли і вирішили, що одними з найкращих ліків стане гумор.

А якщо фото серйозне, то підпис має бути з гумором. саме так вчинила зіркова мама, коли виклала фото, на якому зрозуміла наскільки її донечка стала дорослою.

І, звісно, зробила відповідний підпис, який почала мало не класичним “Почалось!”.

Що ж, гумор у родині Лідії Таран вважається звичним стилем спілкування і дуже допомагає ведучій знаходити спільну мову з норовливою донькою.

Схожі новини