Тіна Канделакі стала, як культурист через посилені тренування у спортзалі: руки втратили жіночність

Тіна Канделакі завжди вела здоровий спосіб життя. Проте, вочевидь втратила почуття міри під час тренувань

Тіна Канделакі веде активний спосіб життя, і багато часу вона проводить в тренажерному залі. Своїми успіхами вона з великим задоволенням ділиться з користувачами мережі. Однак, за це, часто стикається з критикою на свою адресу. Серед всіх інших, критикує і Ксенія Собчак. На думку ведучої, Тіна активно користується фотошопом, так як в житті вона виглядає набагато гірше.

Нещодавно Тіна опублікувала світлини в інстаграмі у досить відвертій сукні.

Колись тендітна грузинка, зараз справжня спортсменка. Руки Тіни з головою видають її прихильність до важкої атлетики.

Проте, сама Тіна зазвичай розповідає, що спорт їй потрібен лише для емоцій. Ведуча ніколи не виключала того факту, що захоплюється спортивними тренуваннями і має власну програму.

Заняття спортом у свій графік телеведуча включила через надмірний стрес та психологічне навантаження у своїй роботі. Жінка зазначає, що їй дуже важко контролювати рівень гормонів, що впливають на гарний настрій та самопочуття. Тіна розповідає, що у її віці можуть призвести до нервових зривів та депресій перенавантаження на роботі.

Свої ж заняття спортом зірка називає “задоволенням за розкладом”. Проте тренування її можна ледь назвати легкими та жіночними.

Тіна не раз показувала світлини, де вона у боксерських рукавицях або підіймає штангу.

Гормони та хороший настрій – це не єдина мотивація Тіни. Вона розповідає, що дуже слідкує за різними молодіжними тенденціями і не хоче, що б її 40-ка річну жінку вважали старою.

Крім цього, Тіна додає, що неможливо перекласти всю функцію оздоровлення лише на спортивне тренування. Дуже важливо підтримувати баланс сну та харчування. Варто, за словами зірки, лягати вчасно спати та бажано до 12 години ночі.

Слід також бути уважним до своїх досягнень. Тіна вважає, що потрібно ділитися своїми успіхами у спорті однозначно. Це можна робити в Інстаграмі, проте слід відрізняти фейкові досягнення від реальних. Крім цього, обов’язково треба розповідати оточуючим, як ви прийшло до того чи іншого результату.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини