Молода Дружина Віктора Павліка Катерина Реп’яхова показала фото з мамою: не набагато старша за доньку

Катерина Реп'яхова вперше за довгий час показала фото зі своєю мамою.

Катерина Реп’яхова, яка не так давно стала офіційною дружиною співака Віктора Павліка поділилася знімком з найріднішою людиною.

Цією людиною стала мама дівчини, знімок з якою дівчина показала вперше. У дописі під знімком молода дружина співака Віктора павліка зазначила. що дуже хоче бути схожою на свою маму.

При цьому дівчина розповіла, що завжди отримувала від мами достатньо любові, незважаючи на непростий час.

Молода дружина співака зазначила, що коли стане мамою, хоче в усьому бути схожою на свою маму. при цьому прихильники дівчини зауважують, що вона стане чудовою мамою і діти відповідатимуть їй взаємністю.

Катерина дуже сподівається на те, що зможе стати для своїх дітей таким самим чудовим прикладом любові та турботи, яким стала мама дівчини для неї. прихильники дівчини переконані, що у них з чоловіком Віктором Павліком все вийде і вони стануть чудовими батьками для майбутніх нащадків і зможуть оточити їх любов’ю і турботою і дати набагато більше, ніж отримали від своїх батьків.

Проте це не перше фото мами, яким Катерина Реп’яхова поділилася з прихильниками. Вперше вона показала знімок найріднішої людини після весілля з відомим співаком Віктором Павліком.

Знімок відразу викликав бурхливу реакцію фоловерів дівчини. Дехто поцікавився як до такого шлюбу ставиться мама дівчини, а от дехто пожартував з цього приводу про родину: мама, тато і донька.

Слід віддати дівчині належне, що вона не звертає уваги на підколки і продовжує насолоджуватися новим сімейним станом.

Також дівчина поділилася зворушливими архівними знімками з мамою на честь її дня народження, зазначивши. що спробує стати такою самою, як і вона.

Мама дівчини завжди перебувала поруч у найважливіші моменти її життя, що і видно на знімках.

Та й ділиться світлинами з рідними дівчина досить рідко. Лише у найважливіші моменти життя.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини