Єдиний син Софії Ротару поділився неймовірним знімком зі співачкою: щаслива родина

Руслан Євдокименко надзвичайно сильно любить і гордиться своєю родиною.

Єдиний син Софії Ротару Руслан Євдокименко активно користується своєю сторінкою в соціальній мережі Instagram. Там він щоразу показує нові зворушливі знімки зі своєю родиною. Відтак нещодавно Руслан опублікував нове фото зі своєю мамою співачкою Софією Ротару.

Неймовірно, але на фото Ротару зовсім не виглядає на свої 73 роки і здається не планує старіти. Усміхнена, натхнена і позитивна Софія Михайлівна не відмовляється навіть від селфі, адже впевнена у своїй красі.

На фото 50-річний Руслан Євдокименко зображений у звичайному одязі: чорній куртці та кепці. Тим часом його мама Софія Ротару має бездоганний вигляд. Наряд червоного кольору та золота прикраса доповнюю її довершений вигляд.

У підписі під публікацією Руслан додав:

“Фото з зіркою!”

Прихильники у захваті від світлини, про що пишуть у коментарях під публікацією:

  • “Софія Михайлівна красуня!”
  • “Так хочеться в 2021 році святковий концерт до 50-річчя творчості.”
  • “Які красиві! Найкращі!”
  • “Люблячий син з люблячою мамою.”

Нагадаємо, що Софія Ротару була одружена на Анатолії Євдокименко. Він організовував усі концерти співачки. Пара одружилась 22 вересня 1968 року, а через два роки у них з’явився син — Руслан.

Чоловік Софії Михайлівни помер від інсульту у 2002 році. Виконавиця важко перенесла смерть чоловіка і на деякий час зупинила свою діяльність.

Однак зараз вона з усмішкою на обличчі і теплотою в серці згадує свого чоловіка. До слова, Руслан назвав своїх дітей на честь дідуся і бабусі — Софія та Анатолій.

Софія і Анатолій Євдокименко
Софія і Анатолій Євдокименко

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини