Софія Ротару заборонила онучці виходити заміж: у суворої бабусі свої плани на долю дівчини

Ефектна зірка на сцені та улюблена співачка мільйонів виявилася у приватному житті дуже суворою жінкою.

Софія Ротару нещодавно зізналася, що проти швидкого одруження улюбленої онучки.

Соня Євдокименко, так звати наступницю Ротару, працює моделлю та часто буває закордоном. дівчині всього 19 років, але вона вже готується вийти заміж. Обранцем дівчини став 32-річний програміст. Не так давно дівчина опублікувала світлини зі своїм майбутнім нареченим.

Хлопець теж з України. Проте, так само як і Соня часто буває закордоном, особливо у США.

Він не просто рядовий співробітник ІТ-компанії. Він – віцепрезидент Readdle. Фактично хлопець справжній мільйонер. Є навіть інформація про те, що молодик Євдокименко має власну квартиру у престижному районі Нью-Йорка.

Що ж про одруження з мільйонером мріє, мабуть, кожна третя українська дівчина. Проте, не бабуся Соні.

Співачка вважає, що дівчина – занадто молода ще для шлюбу, тим паче з чоловіком, який на 13 років старший за неї.

Може скластися враження, що скоріш за все Софія Ротару просто не знайома з коханим своєї вихованиці та не знає, яке розкішне життя чекає на її онуку. Тим не менш, співачка підтвердила, що дуже давно знайома з хлопцем, має гарне враження про нього, проте, б заміж би не поспішала.

Софія Ротару з онучкою

Головна причина тому – освіта.

Хоча народна улюблениця Україні заробила свої статки далеко не у науковій сфері, головним у житті Ротару вважає – отримання диплому про вищу освіту і самостійне здобуття кар’єри.

Сама ж зірка майже всю юність пропрацювала над розвитком свого таланту. З дитинства вона навчалася у драмгуртках, а згодом, у 1964 році, вступила до Чернівецького музичного училища. Жінка завжди мріяла виступати на сцені й цього рівня освіти вистачило, аби навіть у перші роки навчання виступити з концертом перед радянською керівничою верхівкою.

Далі свої сценічні навички Софія розвиває самостійно: співачка бере участь майже у всіх музичних фестивалях та працює над своїм голосом.

Схожі статті