Візажисти Наді Дорофєєвої показали стильний патріотичний макіяж: як поєднати косметику синьо-жовтих відтінків

Макіяж – це справжнє мистецтво. Не дарма на візажистів потрібно навчатися, адже по-справжньому красивий та влучний макіяж зможе зробити не кожна жінка. Правильне користування косметикою здатне на багато чого: приховати недосконалості, показати переваги та істинну красу. Окрім повсякденного макіяжу, косметику можна використати так, що обличчя перетвориться на справжній витвір мистецтва. Ми говоримо про яскраві кольори, сміливі рішення та всяке інше. Трендовим, безперечно, за останній рік стало поєднання синього та жовтого кольорів – це відтінки сміливості, незламності, патріотизму. Це – кольори прапору Української держави. Так, саме синій та жовтий почали використовувати скрізь і всюди, і навіть у макіяжі.

Ось так нещодавно візажисти популярної української співачки, виконавиці багатьох відомих в Україні та за кордоном пісень Наді Дорофєєвої показали справжній шедевр, створений тінями, тональним кремом, пудрою, тушшю та іншою косметикою.

Буквально два дні тому співачка порадувала своїх підписників та підписниць у соціальній мережі Інстаграм новою фотографією. Вона – максимально стильна та патріотична.

Надя Дорофєєва позує в жовтій хустці з синіми візерунками, а макіяж знаменитості точно вартий окремої уваги.

Модний макіяж Наді Дорофєєвої
Модний макіяж Наді Дорофєєвої

Жінка має на обличчі тональний крем, пудру, рум’яна, нейтрально-натуральну помаду коричневатого відтінку. Проте найбільшою фішкою макіяжу стали жовті тіні на повіках співачки та ідеальні блакитні стрілки на очах Наді Дорофєєвої.

Макіяж став справжнім витвором мистецтва візажу та надихнув підписниць виконавиці.

Популярне зараз

Схожі новини