Давно стала дружиною: обраниця екс-чоловіка Ані Лорак Налчаджиоглу підкорила виглядом у весільній сукні

Після скандального розлучення Ані Лорак зі своїм турецьким чоловіком Муратом Налчаджиоглу останній швидко зміг налагодити особисте життя. Так, незабаром стало відомо про відносини бізнесмена з візажисткою на ім’я Лілія. Красуня здалася аудиторії дуже схоже на свою попередницю, однак з часом чутки про те, що Мурат просто намагається знайти заміну Кароліні вщухли.

Обраниця Мурата Налчаджиоглу підкорила виглядом у весільній сукні

Мурат та його дівчина
Обраниця Мурата Налчаджиоглу підкорила виглядом у весільній сукні

2021 року красуня заявила про те, що заручилася з Муратом. Дівчина оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри з Туреччини, на яких показала обручку на безіменному пальці. Щасливій події передували новини про розставання молодих людей. Імовірно, саме це за мотивувало їх заключити шлюб.

Через декілька місяців розпочнеться повномасштабна війна в Україні, і парі буде не до весілля. Втім, Реус вже має досвід одруження, адже була заміжньою і навіть має дочку від попередніх стосунків. На її акаунті також можна знайти кадри з весілля.

Обраниця Мурата Налчаджиоглу підкорила виглядом у весільній сукні

Дівчина постала у розкішній білосніжній сукні, яка могла б поконкурувати з образом Ані Лорак на весіллі з Муратом. Примітно, що не дивлячись на розірвання стосунків за попереднім обранцем, Лілія не стала видаляти дані кадри, вочевидь, вважаючи їх цінними.

Нагадуємо, що сам Мурат прекрасно ладнає зі своєю майбутньою пачеркою, а минулого року попрацював над зближенням своєї дочки Софії з її майбутньою зведеною сестрою. Дівчата багато часу проводили разом і зі сторони складається враження, що вони добре подружилися.

Схожі новини