Вигляд першої леді: Маша Єфросиніна в трендовому костюмі розповіла, де зараз знаходиться – важлива місія

Так, на своїй сторінці в Instagram Маша Єфросиніна повідомила, навіщо приїхала до Львова. Відбулася Міжнародна конференція United for Justice, яка започаткована Офісом Президента та Офісом генерального прокурора.

Мета зустрічі надзвичайно важлива для українського народу – розбудова мережі всеосяжної відповідальності за воєнні злочини рф на території України. Всі згодні з тим, що росія має понести персональну відповідальність за свої дії.

Зазначимо, що Маша Єфросиніна на заході мала розкішний вигляд. Ділова леді, яка постала у вишуканому, класичному костюмі чорного кольору. Він робить жінку впливовою та статною. Доповнила образ прикрасою на шиї, яку подарувала співачка Надя Дорофєєва.

“Питаєтеся про прикраси – це Надя Дорофєєва мені подарувала, це її прикраса. Вона така українська, така ніжна. Мені дуже подобається”, – розповіла своїм підписникам Єфросиніна.

Телеведуча вже рік дала собі обіцянку відкрито, не закриваючи рота, говорити світу правду про події, які відбуваються в Україні. За кожного нашого захисника, за кожну людину, дитину, жінку вся росія та її армія мають відповісти. Поки Марія робить все, що в силах, аби стримати своє слово.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна

Окрім Маші Єфросиніної на конференції були присутні й президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська. Кожен робить все можливе для досягнення спільної мети, щоб нарешті вибороти свою перемогу.

Схожі новини