Залишив після себе багатства, сім’ю і таємного спадкоємця: як виглядає позашлюбний син чоловіка Тіни Кароль?

Смерть чоловіка Євгена Огіра змінила співачку Тіну Кароль назавжди. Артистка не змогла впустити в своє життя іншого, а свою трагедію використала для написання ліричних пісень. У пари залишився спільний син Веніамін, який на даний момент навчається у Великобританії. Здавалося б хлопчик має успадкувати все від свого батька, але якби не так.

Як виглядає позашлюбний син чоловіка Тіни Кароль?

Тіна Кароль святкує День народження
Як виглядає позашлюбний син чоловіка Тіни Кароль?

Після смерті Євгена стало відомо, що у нього був позашлюбний син. Хлопчик народився раніше, ніж Веня і претендував на частину грошей від продюсера. З матір’ю дитини чоловіка майже нічого не пов’язувала. Заради малюка він не наважився одружуватися на жінці. Герої нашої статті ніколи не спілкувались журналістами і не згадувалися сім’єю у розмовах з пресою, аж допоки справа не дійшла до суду.

Втім, Тіна Кароль звертала пильну увагу на цю частину життя свого покійного чоловіка. Зокрема, вона приймала в гостях його позашлюбного сина, щоб він міг спілкуватися з рідним братом. Поп-діва вважала, що це дуже важливо для хлопців, і не дивлячись ні на що, чекала на хлопчика з розпростерта ми обіймами у себе вдома.

Тіна Кароль вийшла заміж за продюсера
Як виглядає позашлюбний син чоловіка Тіни Кароль?

Старшому сину Євгена Тіна організувала повну приватність, тому його фотографій в мережі знайти не можна. Зараз хлопець має бути вже дорослим юнаком, а уже зі співачкою навряд спілкується.

Подейкували, що нібито матір хлопчика навіть намагалася відсудити у Кароль права на її пісні, однак сама співачка спростувала дану новину. Де зараз знаходиться сім’я і що з нею сталося за ці роки невідомо.

Схожі новини