Як виглядає чоловік, з яким Руслана Писанка провела останні дні: став її великим коханням та надійним тилом

Руслана Писанка ніколи не ділилася своїми проблемами з журналістами або аудиторією. Україна запам’ятала її світлою, доброзичливою і дуже тактовною людиною. Не дивлячись ні на що, вона крокувала вперед з посмішкою на вустах, ніколи не скаржилася, ніколи не скандалила і завжди була найяскравішою зіркою серед усіх зірок.

Чому Руслана Писанка відмовила Владу Ямі
Чоловік покійної Руслани Писанки показав, як виглядає після втрати

Останні роки життя артистка провела разом зі своїм чоловіком Ігорем Ісаковим, з яким познайомилася на телебаченні. Пара оселилася у двоповерховому будиночку, біля якого був розбитий маленький садочок. Хоча у подружжя не було дітей, в них були чотирилапі улюбленці, які з нетерпінням чекали на пару вдома.

Чоловік Руслани Писанки показав, як виглядає після втрати

Позаминулого року фанати зірки дізналися, що вона втратила свідомість на сцені і під час падіння зламала ногу. Здавалося, що найгірше вже сталося, але шанувальники навіть не підозрювали, яка новина прийде через півроку.

Чоловік покійної Руслани Писанки показав, як виглядає після втрати

Руслана лікувалася в Німеччині, і увесь цей час Ігор був поруч з нею. Афішувати свою хворобу артистка не бажала, тим паче, що в Україні почалася війна.

Чоловік покійної Руслани Писанки показав, як виглядає після втрати

Ісаков втратив свою дружину влітку 2022-го. Він зробив усе необхідне, щоб бажаючі змогли попрощатися з акторкою в Європі, а потім в Києві. Додому він повернувся один. Чоловік підтримує зв’язок з користувачами і час від часу розповідає, як йому живеться і що відбувається в його житті.

Схожі новини