Рейтинг букетів від зіркових чоловіків на 8 березня: Горбунов та Кацурін обрали тюльпани, а Решетнік піони

Напередодні 8 березня всі вулиці та всі магазини просто усипані різномаїттям тюльпанів, вони є різних кольорів, від білих до фіолетових, звичайні, піоновидні, махрові, маленькі, великі. Вибір шалений. Оскільки саме тюльпани вважаються символом цього дня.

Але насправді це кліше, яке віками нав’язувалось у суспільство, та не кожен чоловік обирає саме тюльпани для подарунка. Сьогодні ми поговоримо про букети, які сьогодні подарували зіркові чоловіки своїм коханим жінкам у цей чудовий день.

Юрій Горбунов

Телеведучий Юра Горбунов у стосунках достатньо ніжний, він дуже піклується про свою обраницю Катю Осадчу. Тому на кожне свято Горбунов дарує Катерині квіти й 8 березня це, звісно, обов’язкове свято для букета. Тож, Юрій подарував дружині букет ніжно-рожевих тюльпанів.

Григорій Решетнік

Гриша є зразковим чоловіком, який завжди готовий робити щасливою свою кохану дружину Христину. Він може дарувати квіти навіть без приводу і це є проявом справжнього чоловіка та любові. Та сьогодні, у міжнародний жіночий день Решетнік подарував Христині незвичний червоний букет з піонами та іншими екзотичними квітами.

Михайло Кацурін

Квіти від Кацуріна

Міша вже встиг показати Дорофєєвій, що він романтик, адже він готує їй вечерю, малює разом з нею картини та пише пісні. І, звісно, 8 березня чоловік подарував коханій букет білих тюльпанів.

Олександр Волошин

Квіти від Волошина

Молодий блогер Саша Волошин та чоловік співачки Анни Трінчер також завжди приділяє достатньо уваги до своєї коханої жінки. Тому, сьогодні він подарував Ані величезний букет з гортензій та троянд.

Роман Свечкоренко

Квіти від Свечкоренко

А ось  фіналіст “Холостячки-2” Роман Свечкоренко вирішив подарувати своїй коханій дівчині Лєрі ніжний букетик троянд, рожевих та жовтих.

Схожі новини