Ось звідки у неї такі гарні діти: від одного погляду на маму Дана Балана можна втратити дар мови

З родиною Баланів молдавське суспільство знайоме досить давно, адже матір Дана Балана Людмила з юності знімається на телебаченні. Виконавець мав потужну підтримку, коли починав будувати свою музичну кар’єру, а також отримував підказки та наставлення у сім’ї, які дали йому можливість швидко стати успішним, знаменитим та популярним артистом.

Дан Балан з дитиною та мамою
Дан Балан показав, як виглядає його мама Людмила

По стопах матері пішла і молодша дочка Сонда. Рідна сестра Дана також працює на молдавському телебаченні.

Дан Балан показав, як виглядає його мама Людмила

Вперше українські глядачі познайомилися з Людмилою Балан під час зйомок одного з випусків шоу “Голос країни”. Тоді зірка заспівала для суддів “Ой горіла сосна палала”, а також познайомилася з Тіною Кароль, що наробило багато шуму в медіа просторі. Як з’ясувалося пізніше, це знайомство було ініційовано з огляду на вдалу піар-компанію, яку провели продюсери програми.

Людмила Балан показала дівчинку, яка розчулила танцем у підтримку України
Дан Балан показав, як виглядає його мама Людмила

Вже тоді аудиторія помітила, що Людмила Балан та Тіна Кароль дуже схожі між собою. Це посилило чутки щодо почуттів молдавського мачо до поп-діви, адже як поговорюють, чоловіки обирають жінок, які схожі на їхніх матерів, а таку красуню як Людмила Балан знайти вельми непросто.

Сам Дан неодноразово зізнавався, що вірить у шлюб, але вважає, що в нього дуже маленькі шанси знайти собі дружину, так як у нього занадто високі стандарти до обраниці. Зірка не вірить, що йому вдасться знайти красуню, яка б змогла його не тільки ощасливити, але й надихнути на нові звершення, тому він навіть не плекає надій щодо цього.

Схожі новини