Злата Огнєвіч показала, з ким провела час на відпочинку у Буковелі: блакитноокий красень з гарною посмішкою

Огнєвіч стала справжньою зіркою українського шоу-бізнесу, яка змогла прославити Україну в багатьох європейських країнах. Над своєю кар’єрою Злата працювала багато років та навіть інколи взагалі не мала змоги для відпочинку. Тому тепер, ми бачимо артистку всюди, оскільки вона підіймає рейтинги тому чи іншому шоу.

Злата Огнєвіч

Проте пропри успішну кар’єру, Злата так і не змогла побудувати родину, і це має пояснення, це брак часу, тому що у сучасному світі жінкам доводиться обирати або себе та свій розвиток, або час на побудову стосунків з чоловіком. Звичайно, є різні приклади та навіть успішні заміжні жінки, які встигли народити та виховати дітей не залишаючи кар’єру. Та варто пам’ятати, що у кожного своя доля та свій шлях.

Через те, що Огнєвіч не мала часу на пошук партнера та знайомства, вона пішла на романтичне шоу “Холостячка”, де у неї був великий вибір чоловіків. Всі вони були різними, та й співачка знала, якого чоловіка вона хоче бачити біля себе. Серед усіх учасників серце Злати зміг зачепити лише один, і ним став бізнесмен Андрій Задворний.

Огнєвіч була впевнена, що саме він стане її партнером по життю, але Андрій вирішив, що далі стосунки будувати немає сенсу і розійшовся з артисткою. Та після цього роману Злата так і не знайшла чоловіка, який зміг би її підкорити. Тому своє життя вона присвячує собі та своїм бажанням.

Сторіс Злати

Нещодавно співачка поїхала на відпочинок у Буковель, де навчалася кататися на лижах, звісно, самостійно б вона не навчилася, тому найняла собі тренера і показала його у сторіс в соцмережі instagram. А тренером виявився блакитноокий симпатичний чоловік, на ім’я Руслан.

Популярне зараз

Схожі новини