Влад Яма показав останні фото з покійною Русланою Писанкою: навіть поглядом не видала свого стану

Руслана Писанка володіла неймовірним талантом зачаровувати абсолютно всіх: від суперзірок до глядачів по ту сторону екрану, які ніколи не були знайомі з нею особисто. Тому новина про її смерть глибоко засмутила всю країну.

Чому Руслана Писанка відмовила Владу Ямі
Влад Яма показав останні фото з Русланою Писанкою

Останні роки життя Руслана Писанка привертала увагу громадськості до онкології та людей, які ведуть боротьбу з даним захворюванням. У телеведучої хворіла матір, а згодом стало відомо, що і сама вона має рак.

Влад Яма показав останні фото з Русланою Писанкою

Про свій діагноз Руслана дізналася після втрати свідомості на сцені. Зірка зламала ногу під час падіння, а згодом отримала неприємну новину. Після 24 лютого про неї не було чутно майже нічого. Ігор Ісаков (чоловік Руслани Писанки) увесь цей час знаходився поруч з дружиною, відвіз її до Німеччини, де вона проходила лікування і організував усе необхідне, щоб українці могли попрощатися зі знаменитістю.

Однак, не всі бажаючі змогли це зробити. Наприклад, Влад Яма, який 2021-го року активно працював разом з акторкою вже півроку як знаходився в еміграції. А тому сказати останнє “прощавай” він зміг лише заочно через соціальні мережі.

Нещодавно Влад пригадав спільну роботу з Русланою та оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram останні знімки з нею. Вони наповнені щастям, радістю та гармонією.

Влад Яма показав останні фото з Русланою Писанкою

І навіть в очах Писанки неможливо прочитати біль, який вона вже мала через недугу найближчої для неї людини. Матір Руслани померла незадовго до кончини дочки.

Популярне зараз

Схожі новини