Палітра кольорів спідниці-пліссе: дружина Григорія Решетніка поділилася трендовим луком дня на весну 2023

Блогерка, мама, віддана та любляча дружина. Христина вдало поєднує своє особисте життя та не забуває приділяти час собі, як жінці. Брівки, губи, підфарбовані очі, доглянуте волосся – все це завжди видніється на кожній новій світлині.

Христина Решетнік справжня модниця, адже в її гардеробі можна побачити різноманітний одяг на світський вихід чи звичайну прогулянку: ніжні ділові костюми, сукні та трендові спідниці. У своєму блозі показує, як їх можна вдало поєднувати.

Так, на своїй сторінці в Instagram Христина поділилася радісною новиною, що зібралася на показ фільму “Життя на межі”. Звичайно, що така подія вимагає спеціального розкішного образу.

Для цього вона обрала довгу трендову спідницю-пліссе, доповнивши чорним класичним піджаком, та ременем, який підкреслює струнку талію жінки.

“Зібралася, уже готова. Поспішаю на прем’єру фільму якраз про події в Україні, до речі. На мені прекрасна спідниця від куми Яни Станішевської. В мене зараз ціла колекція їх і не одного кольору. Ось це така новиночка. Речі, в яких я ходжу не перший рік”, – поділилася Христина Решетнік.

Дружина Григорія зізналася, що це були незвичні та навіть дивні відчуття, адже вперше прийшла на прем’єру за останній рік. Україна 9 років поспіль виборює свободу, тому такі документальні стрічки життєво необхідні нашому майбутньому поколінню. Христина подивилася фільм і від перегляду поринула у спогади всіх подій, починаючи з 2014 року.

Популярне зараз

Схожі новини