Після чуток про розлучення з Галкіним Алла Пугачова з’явилася в компанії іншого чоловіка, і це не Максим

Шлюб Алли Пугачової та Максима Галкіна завжди був оточений неймовірною кількістю пліток. Подейкували, що молодий комік обрав легенду російської та радянської естради не через кохання, а через гроші. Чоловіка називали “альфонсом” та “полювальником за скарбами”.

У Алли Пугачової відібрали пенсію
Алла Пугачова з’явилася в компанії іншого чоловіка

Однак, пройшли десятиліття, а пара виглядає щасливою та гармонійною. Максим та Алла виховують двійнят, живуть на широку ногу, разом відвідують різноманітні світські заходи та ходять на концерти.

На зіпсовані стосунки у подружжі навіть немає натяку. Однак, російські ЗМІ не припиняють обговорювати гіпотетичний кінець цієї історії.

Алла Пугачова з’явилася в компанії іншого чоловіка

Наприклад, нещодавно у пресі з’явилася інформація, нібито Алла Борисівна найближчим часом може покинути гумориста та повернутися до Філіпа Кіркорова. Пророцтва щодо розлучення співачки та коміка знову почали поширюватися мережею з високою інтенсивністю.

Тим часом Алла Пугачова взагалі не звертає на це увагу і виходить у світ у компанії іншого чоловіка. Але шанувальникам тривожитися не варто, адже не молодий, імпозантний красень — не коханець і не залицяльник співачки, а лише її охоронець. У його компанії Пугачова відвідала концерт.

Алла Пугачова з’явилася в компанії іншого чоловіка

Зважаючи на екстремальну зайнятість Максима Галкіна, цілком логічно, що артистка вирішила трохи розважитися разом з людиною, якій цілком довіряє. Тим паче, що агресія та хейт по відношенню до легенди естради за останній рік значно виріс. І пов’язано це з засудженням зірковою парою повномасштабної війни в Україні, яку розв’язала російська федерація.

Популярне зараз

Схожі новини