“Схожа на Гаррі Поттера”: зірка СТБ Надія Матвєєва розповіла, як отримала шрам на знімальному майданчику

Зіркова ведуча активно веде свої соціальні мережі, де розповідає новини з життя, цікаві робочі історії, показує різні світлини. Нещодавно збентежила своїх прихильників зовнішнім виглядом, адже продемонструвала, як гримери замасковували шрам на її лобі.

Зірка розповіла, що з нею сталося. Матвєєва перебувала на зніманнях проєкту Позивний “Надія” для телеканалу “СТБ”. Це історії незламних жінок, які сміливо боронять Україну. Одною з героїнь стала снайперка Ірина.

Надія Матвєєва відправилася на полігон для того, щоб подивитися, як снайпер стріляє з гвинтівки й спробувати самій це зробити. Намагалася бути обережною, але через недосвідченість отримала пошкодження. Оптичний приціл гвинтівки відскочив та вдарив в лоба Надії. Після завершення знімань, відразу відправилася до лікаря, де їй наклали шви.

Звичайно, що ніякі травми не зможуть забрати любов всіх телеглядачів, адже багато років поспіль Надія Матвєєва була не просто телеведучою, а й екранною подругою. Її розважальне шоу “Все буде добре” дарувало посмішку, заряд позитивних емоцій на день та корисні поради з різних питань.

Надія Матвєєва у проекті Все буде добре
Надія Матвєєва у проекті Все буде добре

Нагадаємо, що зірка двічі була заміжньою. Виховує дорослого сина Владислава від першого шлюбу. З другим чоловіком розлучилася після 11 спільних прожитих років. Обрала кар’єру мрії та переїхала до Києва. Наразі деталями особистого життя не ділиться.

Популярне зараз

Схожі новини