Сумує за дітьми: Володимир Остапчук показав свого маленького сина Евана від колишньої Олени Войченко

Так, у своєму Instagram-блозі шоумен поділився архівним відео зі своїм сином Еваном. Видно, що для чоловіка його діти – це найпрекрасніше та найцінніше, що може бути, адже з постійним трепетом та ніжністю згадує всі проведені моменти разом. Окрім сина, має і маленьку донечку, яку вирішили назвати Емілією.

Володимир Остапчук показав архівне відео з сином Еваном

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, колишня дружина Остапчука Олена Войченко вирішила евакуюватися з рідної домівки та забрати дітей. Безпека та життя в таких випадках найважливіші за все.

Відомо, що жінка перебуває у Канаді. Володимир Остапчук побачився з дітьми після тривалої розлуки у серпні 2022 року. Ту зустріч назвав однієї із найщасливіших за останні періоди життя. Зараз йому не вистачає того дитячого сміху, їхньої радості, посмішок, спільного проведеного часу.

Володимир Остапчук з колишньою дружиною та дітьми
Володимир Остапчук з колишньою дружиною та дітьми

Нагадаємо, що розлучення Володимира Остапчука було доволі скандальним. Спочатку прихильники не розуміли, як таке можливо, адже на світлинах завжди бачили сімейну ідилію та непідробне щастя, проте екс-кохана телеведучого розповіла про неодноразові зради її благовірного.

У будь-якому разу минулого не повернути. Треба намагатися відпустити та будувати нове щасливе майбутнє. Попри все, колишньому подружжю вдалося порозумітися, адже спільно виховують прекрасних діточок, яким необхідна увага, тепло та любов обох батьків.

Нагадаємо, що Володимир Остапчук перебуває у нових стосунках з журналісткою Катериною Полтавською. Закохані навіть проживають разом, діляться спільним життям та домашньою ідилією.

Популярне зараз

Схожі новини