Одна сидить у мами на шиї, а інша безвилазно в москві: як виглядають дорослі дочки Ольги та Наталії Сумських

Ольга та Наталія Сумські безумовно вражали своєю вродою, талантом та харизмою. І що не дивно, передали ці риси своїм дочкам. Ольга В’ячеславівна народила від першого шлюбу з Євгеном Паперним дочку Антоніну, а від Віталія Борисюка — дочку Анну. Натомість у Наталії В’ячеславівни є лише одна спадкоємиця — Дарина Мамай.

Як виглядають дорослі дочки Ольги та Наталії Сумських

Тоня Паперна
Як виглядають дорослі дочки Ольги та Наталії Сумських

Тоня Паперна вже давно мама твоїх дітей. Близько 10 років тому дівчина переїхала до російської федерації, отримувала там освіту і прийняла рішення залишитися в москві. Заміж вона вийшла за росіянина Володимира Яглича та поселилася у розкішному будинку, який, як подейкують, був взятий у кредит.

Після початку повномасштабної війни в Україні дівчина серйозно критикувалася глядачами через не озвучену антивоєнну позицію, постійне мовчання та не бажання покидати територію країни-агресора. Ольга В’ячеславівна всіляко намагається виправдати свою дочку перед фанатами.

Як виглядають дорослі дочки Ольги та Наталії Сумських

Тим часом Дарині Мамай вже 40 років. Красуня дуже рано вийшла заміж та народила у цих стосунках дочку. Після втрати чоловіка Наталія В’ячеславівна розповіла, що вимушена утримувати і свою спадкоємицю, і онучку.

Для зіркової матері це великий біль, адже її дочка володіє усіма необхідними якостями для того, щоб бути суперзіркою. Втім, як стверджує Сумська, Мамай успадкувала характер свого батька, а тому не має амбіцій і просто насолоджується життям. Всі хвилювання Наталії тим часом можна пояснити лише її безумовної любов’ю до дочки та страхом за її майбутнє.

Схожі новини