Пельмені в прикуску з бутербродом з ковбасою: 22-річна дружина Остапчука Полтавська показала “лакшері” вечерю

Знаменитий український телеведучий Володимир Остапчук минулого року неабияк здивував своїх шанувальників. Чоловік зізнався, що розлучається зі своєю другою дружиною Христиною Горняк. Причина розставання озвучена не була, однак здогадки в мережі були найрізноманітнішими.

Ще більш дивовижнішим був той факт, що у досить короткий проміжок часу зірка знайшов нову кохану. Нею стала журналістка Катерина Полтавська — доволі молода та талановита особистість.

Дружина Володимира Остапчука Полтавська показала вечерю

Незабаром поповзли чутки про те, що телеведучий не тільки почав жити з новою обраницею, але й одружився з нею. Втім, досі пара не говорить про свої стосунки публічно.

Дружина Володимира Остапчука Полтавська показала вечерю

Не дивлячись на таємничість стосунків з знаменитістю, Катерина активно публікує на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри зі свого особистого життя. Дівчина то покаже як виглядає їхня квартира, то як вони проводять разом вечори.

Володимир Остапчук показав, чим харчується
Дружина Володимира Остапчука Полтавська показала вечерю

Наприклад, нещодавно їй вдалося здивувати аудиторію знімками їхньої вечері. Варто відзначити, що вона на вигляд доволі не зіркова, адже Володимир та Катерина споживали пельмені та ковбасу. І поки одні популярні блогери публікують розкішні страви в ресторанах, Полтавська зовсім не проти показати реалії спільного життя.

Нагадуємо, що від попередніх стосунків у телеведучого є двоє дітей, а також розкішний будинок, який він будував з Христиною Горняк. Нерухомість поки що досі належить обидвом екс-партнерам. Користувачі регулярно цікавляться, чи є зміни у даній ситуації, але ні Остапчук, ні Горняк не розповідають.

Популярне зараз

Схожі новини