Опинилася поза сімейною ідилією: як виглядає дочка Горбунова, яку не беруть на сімейні свята як сина Осадчої

У Каті Осадчої та Юрія Горбунова до створення спільної історії було не менш насиченим та романтичним і минуле. Телеведуча “Світського життя”, будучи зовсім юною дівчиною, вийшла заміж за Народного депутата України Олега Поліщука та народила від нього первістка Іллю.

Катерина Осадча та Ілля Поліщук
Юрій Горбунов показав падчерку від першого шлюбу. Катя Осадча з старшим сином

Хлопчик зростав під опікою матері та бабусі, а згодом отримав можливість переїхати і до батька, який знайшов своє кохання з іншою. Тим часом Катя Осадча тривалий час взагалі не вірила в шлюб і запевняла, що вийде заміж вдруге лише за умови, що в неї з’явиться дитина. І це сталося!

Юрій Горбунов показав падчерку від першого шлюбу

Роман Юрія Горбунова та Каті Осадчої розвивався цілком таємно, хоча шанувальники фантазували на рахунок того, що колеги можуть насправді бути коханцями. Про весілля зірки повідомили лише тоді, коли живіт Катерини неможливо було приховувати.

Спочатку на світ з’явився їхній спільний син Іван, а згодом і Данило. При цьому розлучення Юрія Горбунова з дружиною Людмилою залишилося абсолютно поза кадром. Телеведучий ніколи не розповідав, як його благовірна сприйняла новину про наявність у нього кохання на стороні, і чи взагалі жив він на той момент зі своєю обраницею.

Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова, з якою він був одружений 20 років
Як виглядає дочка Юрія Горбунова

Як відомо, спільних дітей у них не було, але Юрій Горбунов виростив дочку дружини Ксенію як рідну. Телеведучий ніколи не приховував своєї щирої батьківської любові до спадкоємиці і навіть після усього пережитого підтримує з нею зв’язок. Однак на відміну від Іллі Поліщука, який постійно з’являється на родинних святах і у компанії своїх молодших братів, Ксенія жодного разу не потрапила у кадр на сімейних заходах. Очевидно, тому що не була на них присутня.

Де зараз проживає дівчина, чи знаходиться вона в Україні, наскільки близько спілкується зі своїм вітчимом — усе це залишається великою таємницею для преси. Як і її матір, красуня веде непублічний образ життя і не бажає потрапляти під світло софітів.

Завдяки Ксенії, до речі, Юрій Горбунов вже пізнав, що таке бути дідусем, адже жінка виховує власних дітей.

Популярне зараз

Схожі новини