Як виглядають спадкоємці Олександра Пономарьова від різних жінок, серед яких затесалася позашлюбна дитина

Перший цивільний шлюб у житті Олександра Пономарьова приніс йому подвійне батьківське щастя. Так, окрім того, що в цьому союзі у співака народилася перша дитина, дочка Женя, він став вітчимом маленькій красуні на ім’я Зоя.

Як виглядають спадкоємці Олександра Пономарьова

Дочка Олени Мозгової народилася у стосунках з іншим чоловіком, але виконавець залюбки прийняв дівчинку як рідну.

Не дивлячись на досить бурхливі романтичні стосунки з продюсеркою, їм не було суджено тривати довго. З часом пара прийняла рішення розстатися. Ініціатива належала Олені, яка зрозуміла, що закохалася в іншого чоловіка. Як повідомляла продюсерка, фізичної зради не було, але було достатньо того, що вона не кохала Олександра.

Натомість Пономарьов 20 років згодом розповів, що його колишня дружина все ж таки стрибала у гречку. Дану інформацію Мозгова спростувала.

Як виглядають спадкоємці Олександра Пономарьова

Дівчата вельми болісно відреагували на новину про розлучення батьків. І Зоя і Женя не розірвали з ним зв’язку. Ба більше, Євгенія прийняла рішення переїхати до батька і проживала з ним деякий час. Зоя ж і нині активно спілкується з вітчимом, називає його татом і підтримує з ним зв’язок.

Доньці Олександра Пономарьова виповнилось 25 років
Як виглядають спадкоємці Олександра Пономарьова

У шлюбі з Вікторію Мартинюк у Олександра Пономарьова народився перший син. Хлопчика також назвали Олександром. Історія з Вікторією тривала досить короткий проміжок часу. Після розлучення дівчина розповідала, що Пономарьов дозволяв собі у шлюбі багато зайвих речей, які поклали край їхньому коханню.

На кого більше схожий син Олександра Пономарьова: на нього чи на Вікторію Мартинюк
Як виглядають спадкоємці Олександра Пономарьова

Не дивлячись на погані стосунки з матір’ю дитини, співак зміг побудувати дуже довірливі взаємини зі спадкоємцем. Тато та син багато подорожують разом, а також неймовірно схожі зовнішньо.

Тим часом зіркова мама докладає зусиль, щоб між сім’ями зберігалася ця гармонія. Зокрема Вікторія заявила, що навчила свого спадкоємця з повагою ставитися до цивільної дружини Олександра, про яку сам співак не поспішає розповідати пресі. Тож між сином артиста та його новою жінкою панують доброзичливі взаємини.

Популярне зараз

Схожі новини