Олексій Арестович продемонстрував самозакоханість без меж: випустив блокноти із зображенням свого обличчя

Олексій Арестович певний період часу був для українців народним заспокійливим та снодійним. Адже він з самого початку повномасштабної війни став красномовно заспокоювати народ.

Арестович дуже різко з’явився на просторах українських медіа, він і раніше займався політичною діяльністю, проте мало хто знав про його існування. Та з лютого 2022 року його обличчя стало надто публічним. Олексієм почали цікавитись люди та багато хто навіть був захоплений ним довгий час та навіть багато зірок не могли заснути без мантри Арестовича на ніч. А також його почали активно кликати на різноманітні інтерв’ю, адже Олексій став ще й народним провидцем.

Олексій Арестович

Річ в тому, що він ще у 2019 році передбачив всі події, які відбуваються зараз. І такі моменти стали здаватися дуже дивними, тому що неможливо настільки конкретно все передбачати. І саме тоді, коли політик став поводити себе дуже дивно, та приховано визнавати Україну слабкою, його почали все менше сприймати у народі. З’явились ті, хто його почав критикувати та виставляти у світі не в дуже гарному світі. Так, виходить, що культ Арестовича поступово опинився на самому дні. Тому чоловіка тепер не слухають на ніч та не хочуть визнавати його вагомою людиною.

Та здається, Арестович не збирається виходити зі свого вигаданого світу зірковості. Тому, чоловік продовжує робити з себе культову особистість України. Відомо, що крім політики, Олексій проводить різноманітні курси та вебінари з психології та філософії. Тому, йому є чим зайняти себе і продовжує навчати людей, тим знанням, які знає неймовірно добре.

Блокнот з Арестовичем

Так, його учні, активно розповідають, що вивчають інформацію, яку надає Арестович. Одна дівчина виклала у сторіс блокнот, де зображено обличчя Олексія в усій красі. І насправді така колекція навіть не дивує нікого, тому що українці вже встигли помітити самозакоханість Арестовича, яка часто перетинає кордони адекватної оцінки самого себе.

Схожі статті

Іванна Онуфрійчук показала чоловіка, заради якого переїхала до Швейцарії: мільйонер-казах зі статками

Знаменита українська телеведуча Іванна Онофрійчук 3 роки тому успішно вийшла заміж за мільйонера з Казахстану Алмаза та переїхала жити до Європи.

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.