Влад Яма після втечі в США спаковує у валізи піксельний камуфляж: що змінилося в житті хореографа

Трохи більше як рік Владислав разом зі своєю родиною переїхав на тимчасове життя в Америці. Але перші півроку ні сам Влад, ні його дружина блогерка Лілія взагалі нічого не розповідали про своє місцеперебування. Тому, багато його колег зіпсували думку про нього, адже в ситуації повномасштабної війни думки людей загострюються.

Влад Яма

Саме через це Яма обирав мовчати, і лише крізь півроку він розповів, що знаходиться в США й не збирається повертатися поки що. Влад та Ліля ставлять безпеку свого сина на перше місце. Тому поки що ніхто не збирається додому. Але за цю позицію Владислав отримав неймовірну кількість негативу, на яку він не реагує. Та й насправді правильно робить, оскільки це його рішення, його життя, його дитина, і він має повне право обирати своє життя тут і зараз, а не думку інших людей.

Але Яма разом з дружиною в Америці не просто так сидить, тому що вони родиною займаються волонтерською діяльністю. І активно демонструють це у своїх соціальних мережах. Влад часто розгружає та загружає різноманітні речі для українців. Але й за ці вчинки Владислава засуджують. Звісно його дружина та його друзі підтримують його й все, що він робить. Тому, хореограф просто робить те, що вважає за потрібним і не збирається шукати схвалення своїх дій у когось.

Та Яма останнім часом часто піддається спогадам з минулого життя й майже щодня закидає сторіси у соціальну мережу instagram, де згадує про участь у проєктах та про свої робочі будні. Але є й щось новеньке у його житті.

Сторіс Влада

Але днями Владислав показав як пакує військові речі для наших захисників та ще й на фоні українського флага. Тому, не варто засуджувати людину, яка навіть на відстані не забуває про свою Батьківщину та своїх людей.

Популярне зараз

Схожі новини