Тіна Кароль показала, який красень у формі її підвозить: гарніше Дана Балана у сто разів (ФОТО)

Багатьом відомо, що Кароль досить самостійна, всі свої проблеми та життєві труднощі вона намагається подолати сама. Їй було дуже важко, коли з життя пішов її чоловік Євген Огір. На плечі артистки тоді звалилося все й одразу – виховання сина, кар’єра та всі побутові питання.

Кароль з Салемом
Кароль з Салемом

Саме через те, що Кароль пройшла такий важкий період сама, вона дуже рідко та тяжко підпускає до себе людей. Тіна якось казала в одному зі своїх інтерв’ю, що вона ніколи та нікому не розповідає про свої життєві перепони й що у неї немає людини, якій вона б змогла подзвонити коли їй погано.

Але все ж таки є такі люди, яким Тіна дійсно може довіритись, і одним з них є відомий український артист, телеведучий та військовослужбовець Даніель Салем. Колись, вони разом йшли шляхом “Голосу країни” де Салем був учасником в команді Кароль. А згодом вони почали досить тісно спілкуватися й таким чином почали дружити.

Нині співачка активно допомагає Салему у його військовій справі, допомагає зібрати гроші на військову машину, а також просто з необхідними речами. За це Даніель дуже вдячний Тіні й публічно зізнається їй у дружній любові.

Так, днями Салем показав, як він зустрівся з Кароль і вони разом поїхали у МакДональдс. До того ж і Тіна і Даніель буди в цю мить дуже щасливі. І це відчуття є одним з найголовніших у дружбі між людьми. Відчуття щастя та підтримки, а ще повного взаєморозуміння.

Салем з Кароль
Салем з Кароль

Та насправді дуже помітно, що у стосунках Салема та Кароль присутні саме ці почуття. Тож, здається крім Юлії Саніної у Тіни ще є й друг в обличчі Данієля.

Популярне зараз

Схожі новини