Єгор Гордєєв на всю країну показав, як ніжно обіймає свою колегу Нелю Шовкопляс: це більше ніж дружба

Чомусь, заведено вважати, що якщо жінка та чоловік постійно знаходяться разом і мають спільну справу, вони обов’язково крутять роман. Але це далеко не так, оскільки робота є робота, і колегами у кожній сфері можуть бути як жінки, так і чоловіки. А всі ці підозри у романах – це вже  давно застаріли та зруйновані стереотипи. Адже люди протилежної статі десятиріччями можуть товаришувати й працювати разом без почуття закоханості та навіть симпатії.

Проте роки можливо і йдуть, але люди та їхні погляди сильно не змінюються. Саме тому заміжній Нелі Шовкопляс, яка виховує двох синів разом з чоловіком, приписують вже 6 років романтичні відносини з колегою Єгором Гордєєвим. Так, вони в житті товаришують, але це ще нічого не означає.

Єгор та Неля дійсно часто світяться на фотокартках разом, вони можуть обіймати одне одного, стояти поруч, торкатися, але це ж фото колег, і вони не можуть розійтися на 5 метрів та робити фото з ефірів. Так, наприклад, навіть на останньому спільному фото з колегами Гордєєв обіймає Шовкопляс. І це абсолютно нормально, тобто немає зовсім приводу думати, що між ними не просто дружба. Це звичайні обійми двох людей, друзів та колег.

Обійми колег 1+1

Самі телеведучі жодного разу не коментували плітки про свої стосунки, адже вони не хочуть робити з цього ще більшу історію, яка не зіграє їм на користь. Ніхто не любить, коли його особисте життя безсоромно обговорюють інші люди, тип паче, незнайомі – це неприємно.

Тож, всі спільні фото та останній кадр не є показниками припущень багатьох прихильників тандему ведучих “Сніданку з 1+1” Шовкопляс та Гордєєва.

Популярне зараз

Схожі новини