Учасниця МастерШеф Поліна Клименко розповіла про стосунки з Ярославським: “Пробачте, але це фото має бути тут”

У кожному сезоні є лідери суддів та улюбленці глядачів, які підкорюють їх різними способами, суддів, звісно ж своїми кухарськими якостями та поведінкою на кухні. А от глядачів коментарями та також поведінкою, але глядачі бачать повну картинку, а от судді лише те, що відбувається на робочих процесах. Та й певно це правильно, оскільки судді мають оцінювати смак та баланс їжі, а не просто які вони є люди.

Так, наприклад у новому, четвертому сезоні “МастерШеф. Професіонали” є одна учасниця, яка досить яскраво заявила про себе. Її ім’я Поліна Клименко. Дівчина працює на кухні з 16 років кондитером. Нині дівчині 21 рік, тобто вона вже може дійсно вважати себе професіоналом, тому й не боїться змагатися з іншими, ще більш професійними людьми на шоу.

Цікавою деталлю проєкту є те, що кожен учасник має улюбленого суддю, з яким він хоче якомога більше спілкуватися та переймати знання та досвід досвідчених кухарів, які зробили не лише успішну кар’єру на кухнях України та світу, а ще й медійність. Звісно, молоді кухарі хочуть рівнятися на таких профі, які можуть подарувати їм неоцінені знання.

Так, наприклад, у Поліни найулюбленішим суддею є Володимир Ярославський, який зробив дуже  успішну кар’єру та може навчити молодих кухарів бути відповідальними на кухні, поєднувати правильно продукти, вигадувати унікальні рецепти, які дійсно будуть мати успіх серед гостей ресторанів, у яких майбутні профі будуть працювати на совість.

Тож, Поліна виклала в instagram спільне фото з Володимиром Ярославським та на ньому видно, що дівчина дуже задоволена знайомством з відомим та неймовірно талановитим кухарем і суддею “МастерШеф”.

Популярне зараз

Схожі новини