Переможець “МастерШеф-7” Пава показав, хто забирає його з роботи у столиці: більше ніж друг

Як відомо, кожне шоу – це маленьке життя, особливо реаліті. Під час зйомок учасники знайомляться з великою кількістю людей, і це неймовірно, адже таким чином можна зустріти друзів, кохання, завести корисні та перспективні знайомства, які надалі зможуть стати новими можливостями для кожного.

Вадим та Влад на МастерШеф

Дуже часто так стається, що вже у дорослому віці люди йдуть на різноманітні проєкти, та оскільки проводять там багато часу, то знаходять собі товаришів або союзників. А згодом вони стають найліпшими друзями. І багато шоу насправді показують, що це дійсно правда. Багато чоловіків почали дружити між собою на шоу “Холостячка”, як у першому, так і у другому сезонах. І це показник.

Теж саме стосується й шоу “МастерШеф”, найяскравішим прикладом є дружба Пави та Влада Міцкевича. Чоловіки брали участь у різних сезонах та мали різну долю на шоу, але якимось чином вони почали дружити та тепер просто не розлий вода. І вже на “Битві сезонів” чоловіки продемонстрували міцність своєї дружби. Вони розуміють одне одного з погляду. Саме тому на спільному сезоні їх навіть судді боялися розлучати, адже вони як одне ціле.

І ця міцна дружба існує не лише на екранах телебачення, а ще й у реальному житті, оскільки Вадим та Влад часто зустрічаються в столиці й разом весело проводять час. Тому, можна впевнено сказати, що вони стали справжніми друзями.

Пава з Міцкевичем

Так, днями Пава показав, як його з роботи зустрів Міцкевич і далі чоловіки поїхали відпочивати до ресторану зі спільними друзями. Таким чином вони вирішили провести вечір Великодня. І здається, друзі гарно провели час у веселій компанії.

Популярне зараз

Схожі новини