Оля Цибульська більше не приховує чоловіка й свою найкращу подругу: жінка не публічна

Оля Цибульська за всі роки своєї популярності проявила себе як дуже балакуча, дружелюбна та активна жінка, яка любить спілкування та жарти. Але цей образ Цибульська активно відіграє на екранах телевізора й у соціальних мережах, а от яка вона в реальному житті знають лише її близькі люди.

Оля Цибульська

Раніше, Оля дуже міцно товаришувала зі своїм колегою Нікітою Добриніним, і дивним є те, що парі ніколи не приписували роман, адже було видно, як вони розуміють одне одного з півслова, й постійно в ефірах вони жартували. А також з Андрієм Чорноволом. Це тріо на каналі М1 стало одним з улюблених. Тому, їхня дружба існує й досі, але зараз вони не так часто знаходяться разом. Та й до того ж та міцна дружба була багато років тому, а згодом в усіх почалося сімейне життя та окремі проєкти.

Але Нікіта не єдиний друг Цибульської, насправді у публічних людей зазвичай найкращими друзями є геть непублічні люди. Саме тому, про них мало хто знає. Так, наприклад днями в Ольги запитали, хто є її подругами, і дівчина, звісно без зайвих застережень вирішила показати, як виглядає її найкраща подруга.

Виявляється найкращою подругою Оля вважає свою сестру Наталю, фото з якою вона й показала у сторіс, де й відповіла на це запитання. Наталя не надто публічна особистість, але жіночка активно знімає кумедні відео, які не збирають багато переглядів, але жінці подобається те, чим вона займається.

Сторіс Олі

Тож, інколи ми самі обираємо собі друзів, а інколи вони стають нашими родичами і більше нам ніхто не потрібен. Хоча насправді між сестрами такі близькі стосунки є рідкістю.

 

Популярне зараз

Схожі новини