Екс-дружина Остапчука Горняк показала себе в дитинстві з манікюром – Полтавської ще і в проєкті не існувало

Все починається змалечку: перші слова, ходьба та прояви своєї індивідуальності через призму улюблених занять. Христина Горняк все більше ділиться потаємним зі своєю аудиторією та навіть продемонструвала, який вигляд мала в дитинстві.

Нотаріус родом зі Львову. На світ дівчина з’явилася у 1987 році, а вищу освіту поїхала здобувати до столиці в університет Тараса Шевченка. Дівчина навіть після шлюбу з відомим телеведучим Володимиром Остапчуком не вважала себе публічною особою. Тому, не любить давати інтерв’ю та коментарі з приводу життя, яке її пов’язувало з шоуменом.

Майбутнє подружжя, а згодом вже колишнє познайомилося у 2019 році, коли Володимир працював тамадою на весіллі подруги Христини в Італії. Все сталося доволі швидко й у 2020 році закохані зіграли весілля в одному із заміських комплексів в Києві. Проте у 2022-му шлюбна ідилія закінчилася розлученням.

Цікаво, але причину ані Горняк, ані Остапчук повідомляти пресі не стали. Хоча жінка довго переживала розрив з публічністю і не підпускала нових чоловіків для будування нового життя. Зараз жінка стверджує, що готова до нових стосунків, адже вдалося відпустити минуле.

Христина Горняк показала себе в дитинстві з манікюром

Заглянемо ще в більш потаємне, адже жінка показала, як виглядала ще зовсім маленькою. На світлині Христина зазначила, що ще тоді обожнювала яскравий червоний манікюр, що передалося в доросле життя.

Дівчинка з музичним інструментом в руках постала в яскравій помаранчево-білій сукні та світлим волоссям, а не темним, який має зараз.

Христина Горняк показала себе в дитинстві з манікюром

Цікаво, що нова кохана Остапчука Катерина Полтавська на 16 років молодша за самого телеведучого. Тому, в їхньому дитинстві ні Христина, ні сам Володимир з Полтавською ніяк не могли познайомитися через різні часові межі.

Популярне зараз

Схожі новини