“Переможні бургери”: Ольга Сумська продемонструвала перед захисниками свої кулінарні таланти

Ольга Сумська відома українська акторка кіно і театру, яка змогла завоювати народне визнання та любов завдяки своєму таланту перевтілюватися в будь-яку роль, яку їй потрібно зіграти.

Сумська стала відомою ще у свої 18 років, коли її обрали на роль Роксолани в українській версії цього легендарного серіалу. Дівчина тоді дуже сильно хвилювалася, але врешті-решт на довгі роки запам’яталась своїм глядачам у ролі Роксі. Це не поста, емоційна і дуже складна роль, але в своїх 18 Оля змогла з нею впоратися та стати справжньою артисткою.

Ольга Сумська
Ольга Сумська

Вже багато років Сумська є однією з провідних українських артисток. Вона грає як в театрі, так і в серіалах. Останню зіркову роль Сумська зіграла у серіалі “Кріпосна”, який точно увійшов в історію. А просто зараз щодня можна почути голос акторки у турецькому серіалі на 1+1. Тобто, Роксолану вона грала ще дівчинкою, а Туреччина переслідує жінку й досі.

Оля насправді дуже гарна ще і як людина, вона має велике й щире серце, яке дуже болить від того, що зараз відбувається на нашій землі. Ольга не може просто так сидіти й дивитися на всі російські злочини.Саме тому жінка активно виступає разом з колегами перед військовими та на благодійних концертах. Адже це дає змогу зібрати кошти на потреби Збройних Сил України.

А також жінка активно стоїть на інформаційному фронті. Сумська завжди інформує про всі події, про погані й гарні. Вона часто постить свою волонтерську діяльність, і це насправді дуже цінно, адже вона б могла просто грати на сцені й все.

Днями акторка взяла участь в благодійній вечері для військових та власноруч готувала.  бургери разом з кухарями ресторану “Мафія”. Про це жінка розповіла у соцмережі.

Сумська готує для ЗСУ
Сумська готує для ЗСУ

Тож, Ольга непосидюча та дуже прагне будь-якими способами допомогти Україні наблизити перемогу та світле майбутнє.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.