Ось він, справжній патріотизм: Олександр Усик носить сорочки з віршами Тараса Шевченка та вишиванки

За останній рік наші люди довели, що ми дійсно незламні, ми маємо сталеві нерви й терпіння. Те, що переживає наш народ останній рік неможливо навіть уявити у страшному сні. Але зараз це наша реальність, на жаль. І саме тому, кожен з нас має боротися на тому фронті, де він хоч щось вміє робити. А якщо це людина публічна, то вона тим паче має бути причетна до боротьби на будь-якому фронті.

Так, наприклад, Олександр Усик завжди демонстрував неабияку любов до своєї батьківщини, він завжди пишався тим, що має змогу представляти саме Україну на світових чемпіонатах з боксу.

Саша є багаторазовим призером у різноманітних поєдинків. І на рівні країни і всього світу. Як боксера Олександра Усика поважають у всьому світі. І не лише через його силу та професіоналізм, а ще й через його людяні якості. Він має самоповагу та вміє себе правильно презентувати. А також попри свою професію, він є доволі розумною людиною.

Нині патріотизм Олександра як ніколи є доречним, адже людина, яка має неймовірну кількість прихильників і товаришів у всьому світі, може впливати на формування правильної думки.

Так, навіть своїм одягом Усик показує відданість своєму народові, який дуже пишається ним, та який створив неймовірну культурну базу, яку ми, на жаль, не завжди цінували та бачили в ній сенс.

Днями Олександр вийшов у світ в дуже цікавій та патріотичній сорочці, на якій було написано вірш Тараса Шевченка. Здається, такого ще ніхто не одягав. Можливо це якесь яворське замовлення. Але виглядає це неймовірно.

Також, попри такі сорочки Усик носить ще й вишиванки, що також демонструє його відданість Україні.

Популярне зараз

Схожі новини