Максим Галкін на фоні Сфінкса з модними шортами показав світлину з 90-х – “Задоволений приємником”

Український народ щиро завдячує пародисту Галкіну та його дружині Пугачовій за свою позицію у війні росії з Україною. Виявилося, що честь та гідність важливіші, аніж слава, популярність та гроші. Відомо, що з початку повномасштабного вторгнення зіркове подружжя покинуло російську федерацію та нині проживає в Ізраїлі.

Шоумен влаштовує свої концерти в різних країнах, а також допомагає коштами Україні для постраждалих людей, які залишилися без домівок, речей та інших умов для життя. Також неодноразово чоловік з коханою одягалися в синьо-жовтий одяг, аби висловити нам свою підтримку. Ба більше, залучали до цього трендового флешмобу й своїх дітей – двійнят Лізу та Гаррі. Впевнені, що дітлахи беруть гідний приклад зі своїх батьків.

Алла Пугачова в синьо-жовтому вбранні

На своїй сторінці в Instagram зірка гумору показав цікаву світлину, який вигляд мав у свої 90-ті роки. Трендовий лук тих часів здивував публіку, а ще під такий образ гармонійно вписався Сфінкс, де гуморист сидів, як на троні. Зізнався, що це його улюблена світлина, адже короткі білі шорти в чорну смужку, коричневі сандалі з довгими білими шкарпетками, а ще впевнений вираз обличчя не може не викликати посмішку в нього та його аудиторії. На даному фото Галкіну 22 роки.

“Моє улюблене фото з 90-х. Тут гармонійно все. Вираз обличчя Сфінкса, який немов говорить, що задоволений приємником, шорти з окрасою, подібною до головного убору статуї, моя впевненість в собі й вигідно підкреслена довжина сандалів, майка бодибілдера і червоний килим”, – зазначив Галкін.

Популярне зараз

Схожі новини