Дружина переможця “Голосу країни” Романа Сасанчина Іванна розповіла, що її лякає у Польщі: українці зрозуміють

Роман у свої 20 років дуже щаслива людина, адже у нього є все, що тільки може дарувати це відчуття. Рома артист, який має дві перемоги у головному українському шоу талантів. А також він має родину, власну, міцну родину. Його дружиною стала молода дівчина, на ім’я, Іванна, з якою хлопець познайомився у колі друзів.

Дружина Сасанчина показала маленьку донечку
Дружина Сасанчина з маленькою донечкою

І, як всі вже встигли здогадатися, ця зустріч не пройшла просто так. Адже зараз Іванна є законною дружиною Романа. До того ж свій шлюб вони уклали не лише у РАГСі, а ще й повінчалися. Адже молодята впевнені, їхнє кохання буде жити все життя. І буде чудово, якщо все так і станеться.

Тож, зараз пара виховує маленьку дитину, яку Іванна народила майже 1,5 роки тому. Роман і Іванна виховують дівчинку Елізабет, яка тішить своїх батьків. Та нині дружина Сасанчина з дівчинкою перебувають у Польщі. Здається, цей крок вони зробили через безпеку маленької донечки, адже перебувати у будь-якому куточку України нині досить небезпечно.

Оскільки Іванна є блогером, вона відверто розповідає про все, що відбувається в її житті. Так, днями дівчина розповіла, що у Польщі одна річ, яка дуже лякає її. Річ в тому, що Іванна живе недалеко від навчальної військової бази і там часто пролітають гелікоптери, які є дуже шумними. Але для українців ці звуки особливі, вони асоціюються з війною. Ми ще довго будемо сприймати звуки літаків і гелікоптерів як небезпеку для власного життя. На жаль, це факт і явище якого не позбутися.

Сторіс Іванни
Сторіс Іванни

Тож, поки що це єдина причина, яка Іванну не влаштовує у Польщі. А ще, звісно клімат, бо через нього маленька Елізабет часто почала хворіти. Це теж великий мінус, особливо для організму маленької дитини.

Популярне зараз

Схожі новини