Як виглядає перший чоловік Наталії Сумської, якого вона давно розлюбила: поступається Хостікоєву

Перш ніж впустити у своє життя справжнє кохання Наталія Сумська пробувала побудувати сім'ю з іншим чоловіком. У результаті цього союзу народилася дівчинка, але майбутнього у пари не було.

Зі своїм нинішнім чоловіком Анатолієм Хостікоєвим Наталія Сумська познайомилася ще за студентських часів. Обидва славилися вродою та талантом, але доля звела їх не одразу. До одруження з колегою Анатолій був у шлюбі двічі, а Наталія В’ячеславівна тим часом намагалася побудувати родину з Ігорем Мамаєм.

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв з сином
Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв з сином В’ячеславом

Чоловік працював кінооператором. Зустрілися вони на зйомках в місті Орел. Майбутнє подружжя познайомили і одразу ж зісватали, коли акторка була ще юною, адже їй треба було наздоганяти колег-дівчат, які вже повиходили заміж. Так і склався зірковий шлюб.

Як виглядає перший чоловік Наталії Сумської

Перший чоловік Наталії Сумьскої Ігор Мамай
Перший чоловік Наталії Сумьскої Ігор Мамай

Саме в цьому союзі у актриси народилася дочка Дарина — її первісток. Маленька красуня була оточена творчою атмосферою, і була поглинута як театром, так і музикою. Втім, пара швидко зрозуміла, що щастя для них в цих стосунках недоступне. Розрив стався аж через 7 років після укладення шлюбу. Наталія забрала дитину і залишила чоловіка, який в усіх подальших своїх інтерв’ю заявляв, що вона була найбільшим його коханням.

У стосунки з Анатолієм Хостікоєвим Наталія увійшла з дитиною на руках. Але і в чоловіка вже був син від попереднього шлюбу. Від цього кохання народився ще один спадкоємець акторської династії — В’ячеслав Хостікоєв.

Молода людина також пішов стопами своїх батьків, закінчив театральне, активно бере участь у найрізноманітніших виставах, постановках, а також знімається в кіно і дублює іноземні картини.

Наталя Сумська зізналася, що ревнує Хостікоєва до молодшої сестри Ольги. Фото Jetsetter
Наталія Сумська, Ольга Сумська та Анатолій Хостікоєв. Фото Jetsetter

Усі члени сімейства Наталії В’ячеславівни ведуть доволі закритий образ життя, неохоче дають інтерв’ю і майже не спілкуються з пресою. Тим не менш, родина якось втрапила у скандал через рідну сестру Наталії Ольгу. Так, зірка зізналася журналістам, що була закохана у чоловіка своєї сестри і ба більше, поділилася думкою, що це було взаємно.

Анатолій так і не прокоментував дані слова публічно, а Наталія намагалася усіма силами ігнорувати дану ситуацію.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.