Анна Богдан після розставання з Михайлом Заливако опанувала новий вид зброї: “Віддача така нормальна”

Анна Богдан стала відомою на всю Україну завдяки своїй яскравій участі у найромантичнішому проєкті "Холостяк". Там дівчина змогла проявитися та підкорити серце головного героя.

Аня дійсно стала дуже яскравою дівчиною на проєкті, оскільки вона з самого початку мала певну мету – завоювати прихильність Михайла Заливако. І дівчина взагалі не зважала уваги на інших учасниць. Вона не збиралась заводити з ними дружні стосунки, ділитися своїми переживаннями та думками з приводу власних почуттів до холостяка.

Аня і Михайло
Аня і Михайло

Спочатку своєї участі Анна не була настільки відверта, як у фіналі, адже вона соромилась багатьох речей, це нові обставини, нові люди, всюди камери, і це дуже незвично, проте кожна учасниця знає, куди вона йде і які умови на проєкті. Тому, варто бути готовими до всього, що може статися на шоу.

Після перемоги Аня та Михайло довго будували свої стосунки, вони подорожували, жили разом та звісно ж мали не лише щасливі моменти, але ними вся країна дійсно захоплювалась. Та влітку 2022 року пара вирішила розійтися, причина досі невідома, але рішення було прийнято спільно.

І зараз Богдан та Заливако живуть окремо і мають своє життя, де тепер немає місця одне одному. І Богдан, наприклад, почала досить активно займатися собою і своїм тілом. А також присвячувати час своїм бажанням.

Так, наприклад, днями жінка вирішила показати як вона вміє підкорювати різну зброю. Виявляється дівчина вже давно вчиться стріляти з різних видів зброї. Тож, Аня виклала фото і написала:

“Подобається працювати зі зброєю, стріляла з різних, але з помпової рушниці стріляла сьогодні вперше. Скажу чесно віддача така нормальна була. Плече трохи боліло і було червоне, але емоції отримала”.

Сторіс Анни
Сторіс Анни

Тож, Богдан опанувала для себе щось нове та цікаве, а зброя, як багато думає загалом не для дівчат, проте це ж просто захоплення.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.