Уникає фото в профіль та приховує округлий живіт: Огнєвіч запідозрили у вагітності – замаскувалася в оверсайз

Відому українську співачку Злату Огнєвіч після нещодавніх пліток про роман з шеф-кухарем Євгеном Клопотенком запідозрили у вагітності, а причиною даних розмов стали приховані фото її фігури.

Не встигли вщухнути плітки про роман артистки з провідним кулінарним експертом, публіка запідозрила улюблену виконавицю у вагітності, і здається, що на це наведено ряд вагомих аргументів.

Цікаво, що знаменита українська співачка Злата Огнєвіч завжди демонструвала своє яскраве творче життя на загальний огляд, оприлюднювала багато світлин в повний зріст, однак останні зміни у веденні її особистого блогу дало фанам привід вважати, що артистка таки щось приховує.

Чоловіки Злати Огнєвіч
Огнєвіч запідозрили у вагітності – замаскувалася в оверсайз

Так, після того, як розмови в новинному просторі перестали повідомляти про підозру в романі Злати Огнєвіч з Євгеном Клопотенком, знаменитість ніби почала приховувати свою фігуру, а її профіль в соціальній мережі Instagram наповнений багатьма яскравими селфі, де повністю не побачиш весь силует зірки.

Однак нових підозр вважати, що українська співачка може перебувати при надії викликав ряд нового контенту Злати Огнєвіч з гуртом “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”. Співачка обрала для фотосесії та презентування хіта “Народжені вільними” товстий корсет, що приховав її талію, а також джинси вільного крою та великого розміру аксесуари.

Звичайно, що такі зміни в поведінці улюбленої артистки не залишили байдужими фанів та змогли привернути їхню увагу до публічного обговорення. Утім, попри всі плітки в Мережі, співачка ще жодним чином не підтвердила їх та навпаки не спростувала.

Проте не варто забувати, що відео романтичного характеру з Євгеном Клопотенком, яке також привернуло чималу увагу пересічних громадян було непоганим піар-злиттям, а не повідомленням про початок нових медійних стосунків. Тому, не виключаємо, що така зміна поведінки відомої української співачки Злати Огнєвіч є тимчасовою, а на появу свого малюка на світ вона, імовірно, ще не чекає.

Схожі статті

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.

Копія батьків: вгадайте знаменитостей по фото їхніх дітей – тут є Маша Полякова, Веніамін Огір, Юліан Винник

Генетика інколи може не тільки жартувати, але і вражати. Часто наші діти схожі на нас, але інколи народжується наші копії, наш родинний зв'язок з якими знайома людина може встановити одразу.