Василь Вірастюк став народним депутатом від Слуги народу: склав присягу під оплески та вигуки “Ганьба!”

В кінці березня цього року у виборчому окрузі 87 в Івано-Франківській області пройшли проміжні вибори до Верховної Ради. На початку квітня підрахунок голосів нарешті закінчився, за результатами якого переміг Василь Вірастюк. Він обійшов свого головного опонента, кандидата від партії “За майбутнє” Олександра Шевченка, з 31,25% голосів проти 29,69%.

Після оприлюднення результатів голосування Шевченко намагався оскаржити рішення виборчої комісії, однак суд постановив, що вибори відбувалися законно без жодного факту фальсифікації, тому 5 червня ЦВК офіційно визнала Вірастюка переможцем в одномандатному виборчому окрузі 87.

Василь Вірастюк
Василь Вірастюк

У себе в Фейсбуці новоявлений політик поділився роликом, на якому склав присягу нардепа України, викликавши тим самим вельми неоднозначну реакцію в залі Ради –колеги з фракції “Слуга народу” вітали Василя оплесками, інші ж навпаки скандували “Ганьба!”.

“Присягаю на вірність Україні. Сьогодні завдяки вибору, підтримці та вірі в мене прикарпатців доєднуюсь до українського парламенту”, – пише Вірастюк.

Василь Вірастюк йде у Верховну Раду
Василь Вірастюк йде у Верховну Раду

У продовженні своєї промови спортсмен сказав, що роками здобував славу для Батьківщини своєю силою духу та тіла, тому наразі настав час постаратися на благо рідного Прикарпаття. На питання багатьох знайомих, близьких та простих українців з приводу того, навіщо Василеві політика, він відповідає коротко і ясно:

“Коли Бог дає тобі шанс стати корисним для своєї країни – не прогав його”.

ПРИСЯГАЮ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ 🇺🇦 Сьогодні завдяки вибору, підтримці та вірі в мене прикарпатців #87округ доєднуюсь до…

Опубликовано Василь Вірастюк Вторник, 15 июня 2021 г.

Популярне зараз

Схожі новини