Сім років боротьби за право називатися принцесою

Дельфіна Боель, позашлюбна дочка колишнього бельгійського короля, виграла суд зі встановлення батьківства і відтепер офіційно буде називатися принцесою.

Історія Бельгійської королівської родини, яка сім років лоскотала допитливість підданих, закінчилася для 52-річної Дельфіни Боель перемогою: Брюссельський апеляційний суд виніс постанову на її користь. Відтепер її називатимуть Дельфіні Саксен-Кобург-Гота, принцеса Бельгії. Визнання приналежності до королівської крові отримають і її діти – Жозефіна і Оскар. Вони також отримали титули принца і принцеси. Офіційно до них тепер мають звертатися “його (її) королівська високість”.

Рішення суду поставило крапку в історії семирічної давності, коли після зречення престолу і втрати імунітету на недоторканість Альбертом ІІ, Дельфіна подала до суду на встановлення батьківства.

Нарешті, на початку цього року зречений король сам признався до Дельфіни. Він визнав факт тривалого зв’язку з мамою Дельфіни, баронесою Сибіл де Селіс Лонгшам, проте почуттів до дочки не проявив.

Дельфіна Боель
Дельфіна Боель

Ото ж, Дельфіна змушена була дійти до кінця судової тяжби.

Адвокати Боель відзначили, що вона задоволена, бо відновилася справедливість. Вони вважають, що рішення суду буде хорошим прицедентом для багатьох, хто має подібні проблеми

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.