В Україні очікується плановий перерахунок пенсій пенсіонерам: кому, коли та на скільки підвищать суму виплат

Стало відомо, що пенсійний фонд України отримав 18 мільярдів. Перерахунок пенсій пенсіонерам відбувається вже з 1 жовтня і буде тривати до кінця року. Підвищення пенсій 2021 року для всіх пенсіонерів почнеться 1 грудня. Усі подробиці читайте в статті.

У рамках підготовки проєкту держбюджету-2022 влада пропонує спроектувати 5 кроків підвищення пенсій.

Мінімальна пенсія в Україні зросте з 1 грудня 2021 року до 2600 гривень через зростання мінімальної зарплати. Щоб забезпечити своєчасний перерахунок пенсій пенсіонерам, уряд збільшив бюджет Пенсійного фонду на 18,5 мільярдів гривень.

Коли та на скільки підвищаться пенсії?

Пенсія
В Україні очікується плановий перерахунок пенсій пенсіонерам. Фото взяте на просторах мережі

Затверджені Кабінетом Міністрів зміни до доходної та видаткової частини Пенсійного Фонду дозволять без затримок виплачувати введені з 1 липня доплати до пенсій військовослужбовцям, підвищені пенсії учасникам бойових дій, особам з інвалідністю та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. За словами прем’єр-міністра, уряд продовжить послідовно покращувати соціальні стандарти для українців. Також прем’єр зазначив, що це лише частина заходів з покращення півня життя українців і підвищення виплат на цьому етапі не припиниться. Мовляв, це частина процесу, певний етап.

Це рішення дозволить планово підвищити пенсії через зростання мінімальної заробітної плати до 6,5 тисяч гривень.

Перерахунок пенсій пов'язаний зі збільшенням прожиткового мінімуму
В Україні очікується плановий перерахунок пенсій пенсіонерам. Фото взяте на просторах мережі

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2021 року пенсіонери, яким виповнилося 75-80 років, додатково отримуватимуть до 400 гривень щомісяця – мінімальна пенсійна виплата для них встановлюється у розмірі 2,5 тисяч гривень за наявності страхового стажу 20/25 років і більше. З 1 липня в Україні також відбувся плановий перерахунок пенсій пенсіонерам через підвищення прожиткового мінімуму.

Інформація щодо підвищень пенсій на 2022 поки що відсутня.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі