Бабуся з Тернопільщини розчулила всю Україну та світ: старенька щодня пече домашній хліб для солдатів на передовій

Фото жительки Тернопільщині облетіло увесь світ завдяки одній публікації в Фейсбуці. Літня жінка щодня пече свіжий домашній хліб для українських воїнів.

Обличчя звичайної жінки з Тернопільщини, пані Марії, стало відомим майже усьому світу завдяки одній лише публікації у Фейсбуці. Про бабусю, яка пече свіжий домашній хліб для українських воїнів розповіла громадська активістка та волонтерка Галина Кара, саме вона опублікувала фото пані Марії та її випічки.

Бабуся на Тернопільщині пече хліб для солдатів
Бабуся на Тернопільщині пече хліб для солдатів

За словами Галини, головна героїня цих фотографій довго не дозволяла себе фотографувати та відмовлялася від будь-якої публічності, адже не бачить у своєму вчинкові нічого надзвичайного. Проте сама активістка вирішила, що країна має знати своїх героїв в обличчя, навіть тих, хто працює на благо армії в тилу:

“Вона була проти, щоб я робила фото. Але я не змогла не поділитись. Ця світлина швидко поширилась. Телефонують уже багато журналістів, всі хочуть інтерв’ю, але вона відмовляється, каже, що поспілкується після завершення війни”, – поділилася Галина Кара.

Кажуть, що героїв треба знати в обличчя. Проста українська жінка п.Марія випікає хліб нашим захисникам!

Опубликовано Галиной Карой Воскресенье, 6 марта 2022 г.

Однак про пані Марію з Тернопільщини усього за декілька годин дізнався увесь світ, далеко за межами України. У своїх соціальних мережах про жінку та її домашній хліб розповів навіть білоруський громадський діяч Франак Вячорка.

Бабуся на Тернопільщині пече хліб для солдатів
Бабуся на Тернопільщині пече хліб для солдатів

“Старенька з Тернопільщини пече хліб для українських воїнів, які захищають країну. Усі в Україні приєдналися до опору проти російської окупації”, – написав активіст.

Діяльністю пані Марії почали захоплюватися і в Україні, під публікацією з її фотографіями сотні користувачів мережі висловили свої емоції та подяку:

  • “Щиро від душі велике дякую низький Вам уклін здоров’я”;
  • “Дорога мати – українко, цілую твої невтомні руки”;
  • “Золота людина”, – пишуть користувачі мережі.

Популярне зараз

Схожі новини