16-річна донька Ольги Фреймут не посоромилася одягти мініатюрне плаття: зіркова мама не знаходить собі місця

Злата Мітчелл — старша донька Ольги Фреймут нещодавно розповіла прихильникам у мережі про свого бойфренда. Юна дівчина познайомилася з ним в Америці, де зараз навчається.

16-річна дочка телеведучої зустрічається з хлопцем на ім’я Оскар. Зараз пара знаходитесь у Каліфорнії — про деталі свого знайомства з коханим дівчина поки що не розповідала у соцмережах. Відомо, що Злата навчається у школі, можливо, саме там вона й зустріла Оскара.

 

Нещодавно у мережі TikTok донька Ольги Фреймут показала наряд, у якому вона пішла на прогулянку разом із друзями. Злата обрала міні-сарафан у клітинку, чим здивувала прихильників, адже її зіркова мама має абсолютно інший смак в одязі — Фреймут відома своєю любов до сукенок та спідниць довжини міді.

Злата Мітчелл показала новий наряд
Злата Мітчелл показала новий наряд

Для свого особистого блогу дівчина зняла короткий ролик, у якому вона прогулюється в новому наряді. У кадрі також з’явився хлопець Злати на декілька секунд.

Також дочка Фреймут показала свою подругу Барбару, з якою вона зробила фото у вбиральні одного із закладів Каліфорнії.

Схоже, що старша спадкоємиця Ольги Фреймут у свої 16 років справді вже відчуває себе дорослою та самостійною. Дівчина без батьків живе і навчається у Лос-Анджелесі, у неї є власний бренд одягу MITCHELL CLOTHING.

Нагадаємо, що Злата — старша донька ведучої Ольги Фреймут. Її батько проживає у Лондоні, з ним теледіва познайомилася у студентські роки, коли поїхала до Британії на заробітки. Пара розійшлася, оскільки Ольга прагнула повернутися в Україну; офіційно шлюб з британцем Фреймут не оформила. Зараз вони практично не спілкуються.

Популярне зараз

Схожі новини