Доктор Комаровський на честь Дня Незалежності подарував доступ до своїх курсів для батьків

Відомий як "Головний лікар країни" Євгеній Комаровський до Дня Незалежності України, вирішив зробити подарунок молодим батькам і відкрив доступ до своїх платних курсів

Дитячий лікар та відомий телеведучий програми “Школа доктора Комаровського”, вже багато років вважається експертом з питань здоров’я та виховання дітей. Він завжди йде проти системи і винаходить унікальні поради для не досвідчених батьків, та для батьків з багатолітнім досвідом.

Свій шлях у медицині Комаровський почав ще у далекий 1980-й рік. Першим медичним досвідом була посада медбрата у відділенні реанімації, там юний медик працював 3 роки а згодом перейшов у дитячу клінічну лікарню у Харкові.

Набравшись досвіду та досвіду, у 1996 році Комаровський став кандидатом медичних наук. Вже з 2000-го року Комаровський відкрив почав роботу у приватній клініці. А у 2006-му відкрив свою клініку і назвав її “Клінком” поєднавши своє прізвище і вид діяльності.

Євгеній Комаровський вражає своїми простими але дієвими методами лікування, чіткою позицією та непохитністю. Лікар Комаровський спеціалізується на лікування та вихованні дітей. Він активно веде соціальні мережі саме на ці теми. Дає поради, записує відео уроки, пише книги та випускає авторські курси і навіть має іменний додаток, який батьки можуть завантажити на свої смартфони та ще зручніше наглядати за дітьми.

Один з таких курсів Комаровський вирішив зробити відкритим та безкоштовним. “Курси про те, як бути щасливими батьками щасливих дітей” – пише Комаровський. В даний курс входит:

  • 6 курсів для батьків, дідусів та бабусь
  • понад 200 статей
  • понад 160 відеовідповіді на всі поширені запитання щодо дітей та батьківства.

Інструкція для отримання такого курсу дуже проста, Комаровський описав її в своєму дописі в instagram. Причина такого вчинку дуже проста: “Військові захищають нас на фронті, а наш з вами обов’язок – піклуватися про благополучне майбутнє наших дітей” – пояснив лікар Комаровський.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі