96-річну королеву Єлизавету лишили під наглядом лікарів: населення Британії готується до найгіршого сценарію

Стан здоров'я королеви Британії Єлизавети ІІ різко погіршився. місцеві ЗМІ повідомляють, що нині лікарі занепокоєні самопочуттям 96-річної правительки. Родина монархів вже прибула до своєї славетної родички, а прості громадяни вже дістають траурні хустки.

Королева Єлизавета ІІ стала однією з найпопулярніших представниць своєї династії. Сьогодні за станом здоров’я голови монаршої родини спостерігає весь світ. Місцеві медіа повідомляють про погіршення здоров’я. Родичі високопосадовиці вже прибули до замку Балморал (Шотландія), де перебуває зараз головна жінка Великої Британії.

Занепокоєння, щодо самопочуття Єлизавети медики висловили сьогодні, у четвер 8-го вересня. Їй рекомендовано лишатися під пильним наглядом професіоналів.

96-річну королеву Єлизавету лишили під наглядом лікарів

До матері прибув її старший син принц Чарльз, який є спадкоємцем трону. З ним його дружина Каміла.

Британські ЗМІ також помітили, що голова держави дедалі частіше передавала свої обов’язки родині. Також зазначено у соціальних мережах, що місцеві мешканці підтягуються також до місцеперебування монархині.  Також на публіку вийшов у чорному костюмі і королівський кореспондент Ніколас Уітчелл.

“Я розмовляв з людьми в Шотландії, і ми можемо вважати, що життя королеви добігає кінця”, — сказав Аль-Джазірі Крістофер Вілсон, королівський біограф.

96-річну королеву Єлизавету лишили під наглядом лікаріd

Близьке оточення Єлизавети ІІ відзначає, що вона до останніх днів намагалася працювати, адже дуже любить свою державу. Помітну слабкість знаменитої правительки давно підмітили у вищих колах Великої Британії.

Слід нагадати, що на престол Її Світлість зійшла у 1952-му році. На долю її володарювання припав складний, але дуже насичений період: розпад імперії, формування нової держави. Цікаво, що свою долю вона зрозуміла у віці 14-ти років, коли під час Другої світової війни їй доручили зробити по радіо звернення до всіх дітей. А у 1945-му році донька короля вступила до лав самооборони для жінок та навіть отримала звання лейтенанта.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі