В сім’ї принца Гаррі криза: вагітна Меган Маркл посварилася з чоловіком і їде в Мексику без нього Важлива новина

Що ж, вередувати Меган в її теперішньому становищі не гріх, адже принцеса знову при надії. І це головна і приємна новина.  Про це пише РБК-Україна з посилання на мексиканський журнал Elle.

А погана та, що Меган посварилася зі своїм чоловіком, запхавши носа у передвиборні перипетії.

Це, начебто, не сподобалося американцям, які негативно висловилися в соцмережах. Гаррі відмовився брати у цьому участь, так би мовити, дав задній хід – від гріха подалі і Меган це дуже розлютило. Такої «зради» вона пробачити не змогла, адже до цього часу мала на Гаррі неабиякий вплив.

Меган Маркл заявила, що хоче усамітнитися і пожити якийсь час в іншій країні.

За даними журналу, герцогиня їде на один з мексіканських курортів  відпочити. При чому одна, бо Гаррі  через якусь бюрократію з документами і з причини безпеки не може її супроводжувати. Він залишається вдома, у Лос-Анджелесі.

Друзі сподіваються, що розлука піде парі на користь і принц зможе ще раз зважити чи правильно зробив, відмовившись від королівського титулу і життя в королівській сім’ї.

Можливо, кажуть друзі, принц уже й жалкує, що переїхав жити у Сполучені Штати Америки.

Коментуючи останні події з життя своїх улюбленців, як не дивно, більшість активних дописувачів у соцмережі хвилює доля маленького півторарічного Арчі, сина Гаррі і Меган.

Вони запитують: «А з ким буде син? Хто ним буде піклуватися?»

Популярне зараз

Схожі новини